CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KAYA, “BÖYLESİ ZENGİN TOPRAKLARDA YOKSULLUĞU, KADERSİZLİĞİ YAŞAYAMAYIZ”

29 Aralık 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1336 defa okundu.
CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KAYA, “BÖYLESİ ZENGİN TOPRAKLARDA YOKSULLUĞU, KADERSİZLİĞİ YAŞAYAMAYIZ”

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KAYA, “BÖYLESİ ZENGİN TOPRAKLARDA YOKSULLUĞU, KADERSİZLİĞİ YAŞAYAMAYIZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, Kırşehir parti teşkilatını ziyaret ederek Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Belediye Başkan adayı Selahattin Ekicioğlu’na hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Kırşehir’e gelerek Belediye Başkan Adayı Ekicioğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde Türkiye’nin koşulları ağır, zor bir dönemden geçiyor diyen CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, “Uzun süre parlemantedo bütçe görüşmeleri yaptık. Bütçe görüşmeleri devam ederken ülkenin dört bir yanında da Mart’ın sonunun bahar olacağını bildiğimiz için Mart ayı gelmeden baharın müjdesi olabilecek, Türkiye’nin dört bir yanında halkın iktidarını kurmak, Belediye Başkan adaylarımızın belirlenmesi ve adaylarımızla çalışmalar yaptığımız için ne yazık ki doğup büyüdüğüm şehre şimdi gelebildim. Umarım beni affedersiniz. Bu ülke eğer huzura kavuşacaksa, bu ülkenin dertlerine derman aranacaksa bu ancak ve ancak demokratların, Kırşehir sevdalılarının Kırşehir’e sahip çıkması ile mümkündür. Eğer Kırşehir kurtulursa inanın Türkiye kurtulur. Kırşehir’in kurtuluşu, yeniden işsizliğe çare bulunması, Kırşehir esnafının derdine derman olunabilmesi ve Kırşehir’in öğrenci kenti olabilmesinin yolu iyi bir ev sahipliğinden geçiyor”

“BAZEN KENTLERİN ŞANSIZLIĞI VARDIR, KAYSERİ İLE ANKARA ARASINA SIKIŞMIŞ BİR KENT”

Eğer ev sahibi cömertse misafiri bol olur diyen Genel Başkan Yardımcısı Kaya,

“Bizim memleketimiz ilk yıllarında 5 milletvekili ile temsil ediliyordu. 5 Milletvekili ile temsil edilen kentimiz şuanda 2 milletvekili ile temsil ediliyor. 2002’den bugüne kadar, AK Parti’nin iktidara geldiği gün Kırşehir’in 3 milletvekili vardı. AK Parti iktidara geldiğinde Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkanlığını temsil ediyordu. 2004 yılından bu yana da AK Parti’den arkadaşlarımız bu kentin sorunlarına çözüm üretmeye çalışıyorlar. Ne kadar ürettilerse Milletvekili sayımızın ikiye düşmesinden belli. Bizim bulunduğumuz bölge Orta Anadolu. Tarımın çökertilmeye çalışıldığı yerde en kaliteli buğdayı, nohutu, mercimeği üreten bölge. Aynı zaman da Sanayisi de olan bir bölge. Bazen kentlerin şansızlığı vardır. Kayseri ile Ankara arasına sıkışmış bir kent. Bazen çaresizlik yaşar, bazende kardelen gibi o zorlukların arasından çıkar.  Kırşehir bunu başarabilir”

“BU ÜLKEDE DAYANIŞMAYI, ESNAF İLE KAYNAŞMAYI BİZE ÖĞRETEN AHİ EVRAN-I VELİDİR”

 Güzel güzel dilimizi, Türkçemizi bize öğreten Aşıkpaşa’dır diyen Başkan Yardımcısı Kaya,

“Bugünlerde bilimden çok uzaklaştık. Uzay bilimini bize ve dünyaya öğreten Cacabey’dir. Böylesi zenginliklerin olduğu topraklarda biz yoksulluğu, kadersizliği yaşayamayız. Kırşehir 3 Milletvekilinin olmayışı ev sahibinin güler yüzlü olmayışından kaynaklanıyor. Ahi Evran Üniversitesi, adına yakışan öğretim üyeleri ve öğrencileriyle 50 Bin öğrenci kapasiteli olan bir Üniversite de eğer bugün 20 bin öğrenci varsa bu bizim kusurumuz”

“BAŞKANIMIZIN ADAYLIĞI AKPINAR’DA BEN ADAY OLMAM DİYEN ARKADAŞLARIMIZIN YOLUNU AÇTI”

24 Haziran’da Kırşehir halkı Cumhuriyet Halk Partisine bir şans verdi diyen Kaya,

“7 Haziran’da seçim oldu, 2 Milletvekilinin birini MHP kazandı, diğerini AK Parti. Yeniden 1 Kasım seçimleri oldu, o seçimlerde de her iki Milletvekilini de AK Parti kazandı. Ama AK Parti ile MHP Cumhur ittifakı kurmasına rağmen 2 milletvekilinin birini Kırşehir halkı CHP’ye armağan etti. Kırşehir halkı eğer bize bunu armağan etmişse bizim Kırşehir’e bir borcumuz var. Şimdi bize düşen görev Kırşehir Belediyesini Kırşehirlilerin yöneteceği ve Kırşehir’e sevdalı olanların hiçbir parti ayrımı gözetmeden sahip çıkacağı kent yönetimine ihtiyacı var. 10 Beldemiz var. 10 Belediyenin ilk elden 5’inin anlayış olarak CHP’nin yöneteceği belediyeler haline gelişmesi lazım. Başkanımızın adaylığı Akpınar’da ben aday olmam diyen arkadaşlarımızın yolunu açtı. Eğer Kırşehir Belediyesi kazanırsa Akpınar’ın da kanacağı biliniyor. Dolayısıyla Akpınar Belediye Başkan adayımız Şükrü Turgut, Selahattin Ekicioğlu’nun adaylığına inanarak, güvenerek kabul etti.”

“BOZTEPE’Yİ DE KAZANACAĞIMIZ AŞİKÂR GÖZÜKÜYOR”

Haritanın ortasında karanfil görmek istiyorsanız, yüzünüzü Kırşehir’e döneceksiniz diyen Kaya,

“Kaman yıllar sonra yeniden CHP’nin belediye başkanı olabileceği bir süreç başladı. Kaman Belediye Başkan Adayımız AK Parti’den 2 dönem İl genel meclis üyeliği yapmış, belli ki ev sahibinden hoşnut olmamış, Kaman’a hizmet etmek için CHP’den aday oldu. Boztepe’ linin beklentileri var. Boztepe’yi de kazanacağımız aşikâr gözüküyor. 3 beldemiz var. Beldelerimizin tamamını kuruttular. 3 beldeden hemen bizimle birlikte yol yürümek istiyor. Baharın Müjdecisi olan sizlere çok büyük görevler düşüyor. Kırşehir için, Belediyecilik için, Belediye çalışmaları için ne gerekiyorsa genel merkez amadenizde. Haritanın ortasında karanfil görmek istiyorsanız, yüzünüzü Kırşehir’e döneceksiniz. Bu kent yeniden siyasetçileri, sanatçıları ve kendi kültürü ile Türkiye’ye örnek olmaya aday bir kenttir. Bunu başaracağız. Bize 24 Haziran’da kocaman bir armağan verdiniz, bizimde boynumuzun borcu, size bu armağanın karşılığını vermek. Mart’ın sonu bahar olacak.”

“KARS’IN GÖZÜ SİZDE”

Beni her gören Kırşehir ne olacak diyor diyen Başkan Kaya,

“Ticaret Odası Başkanlığı süresince başarılı bir şekilde Kırşehir’e hizmet eden Selahattin Ekicioğlu ile yeniden Türkiye’nin Umudu, Kırşehir’in gururu olacağız. Hizmetin 81’de 1 değil, 10’da 1’i Kırşehir’in olacak” dedi.

“SEÇİM ÇALIŞMALARINDA BİZE DESTEK OLACAĞINDAN EMİNİM”

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Şeref Baran Genç ise

“Ankara’daki gururumuz Genel Başkan Yardımcımız Yıldırım Kaya, seçim büromuzu şereflendirdi. Seçim çalışmalarında da bize destek olacağından eminim”

“GENEL MERKEZİMİZİN DESTEĞİNİ ALMAK BİZE GÜÇ VERECEK”

CHP Merkez İlçe Başkanı Doğan Yıldızhan,

“Genel merkezimizin desteğini almak bize güç verecek. Bu konuda çok teşekkür ederiz”

 “DURUŞU OLMAYANIN OLUŞUMU OLMAZ”

CHP Kırşehir Belediye Başkan adayı Selahattin Ekicioğlu,

“Duruşu olmayanın oluşumu olmaz. Önce duruşunuz olacak. Bu duruşu sağlayıp kenetlenebildiysek bu size bir umut olduysa bu bizim doğru adım attığımızın ve toplumsal sorumluluğumuzun yerine getirmenin gururu içerisindeyiz. Belediyeyi biz yönetmeyeceğiz. Bizim geleneğimiz toplum ve halk ile beraber yönetmek. Ben yaptım oldubitti mantığı değil, katılımcılığı sağlamak.  Eskişehir gibi bir belediye istiyoruz. Neden diye soruluyor. Çünkü Savurganlığı sıfır. Anadolu’nun içinde en iyi hizmet veren belediyelerden birisi. Demek ki savurganlığı önlersek istediğimiz hizmeti verebiliyoruz. Biz miras yedi belediyeciliği bırakıp, kooperatifçiliği ve üreten belediyeyi öne çıkaracağız. Çiçeklerimizi Kooperatif vasıtasıyla kendimiz üreteceğiz. Ev hanımlarının ve kadınlarımızın üretmesini sağlayacağız. Bu üretimleri sağladığımız da satış mağazalarımızı açıp, el emeği üreten üreticilerimizin projelerine destek vereceğiz. Belediyecilik anlayışını, kaldırım yapan, çöp toplayan değil, üreten belediye yapıp mutlu insanların olduğu bir Kırşehir yapmak istiyoruz. Bizim hedefimiz gerçekçi olduğumuz zaman imkânsızı başarma şansımız var. Çünkü biz gerçekçiyiz” diye konuştu.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On