CHP eski il başkanından demokratik kongre talebi

19 Kasım 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
237 defa okundu.
CHP eski il başkanından demokratik kongre talebi

CHP eski il başkanından demokratik kongre talebi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), eski il başkanı Hacı Tanrıbuyurdu, Kırşehir’de demokratik kongre talebinde bulundu.


Eski il başkanı Tanrıbuyurdu, Kırşehir’de seçilmiş bir yönetim olmadığını ve yönetimin doğal delege olarak da yer almadığını belirtti. Tanrıbuyurdu, “Geçtiğimiz dönem CHP’de il başkanı olarak görev yaptım. 24 Haziran tarihinde de 16 yıl aradan sonra Kırşehir’de milletvekili çıkardık. Milletvekilimiz mazbatasını alırken duygu dolu anlar yaşadım. O dönem tek hedefim CHP’ye Kırşehir Belediyesini kazandırmaktı. ‘Düşmanım dahi olsa beraber yola çıkacak ve Kırşehir Belediyesine CHP bayrağını dikeceğim’ diye söylemiştim. Belediye Başkanı adayını da Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na ben önermiştim. Bir türlü anlayamadık biz görevden alındık” dedi.
Kongre süreci için demokratik talepte bulunan eski il başkanı Tanrıbuyurdu, açıklamasını şöyle sürdürdü:
“Atanmış bir il ve ilçe yönetimi var. Seçilmiş bir yönetim yok. Kendileri doğal delege dahi değiller. Kongre öncesi mahallelere sandık konulması gerekirdi. Partide de bulunmuyorlar. Süreci, böyle götürmeye çalışıyorlar. Sandıkların konulması gerekmektedir. Bu partinin de dağılmaması için önemlidir. Biz, CHP’liyiz. Dün de, bugün de, yarın da var olacağım.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On