CHP, Atatürk Sergisine hazırlanıyor

25 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
415 defa okundu.
CHP, Atatürk Sergisine hazırlanıyor

ATATÜRK SERGİSİ AÇILACAK (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Cumhuriyetin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk adına Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), anıt meydan da 29 Ekim günü Mustafa Kemal’in eski fotoğraflarının yer aldığı sergi açacak.
Cumhuriyetin ilanının 93’üncü yıl dönümü nedeni ile CHP Kırşehir il örgütü Mustafa Kemal Atatürk’ün eski fotoğraflarının yer aldığı sergi de gençliği, okul yılları, savaş dönemleri resmedilecek.
İl Başkanlığı tarafından açılacak sergide Mustafa Kemal Atatürk’ün her yönü ile anlatılmasının planlandığını ifade eden İl Başkanı Yılmaz Zengin, Cumhuriyeti ve dönemin şartlarını açacakları sergi ile göstereceklerini söyledi.
İl Başkanı Zengin yaptığı açıklamada, “CHP 1923’te kurulan ve Atatürkçü, sosyal demokrat görüşleri benimsemiş bir siyasal oluşumdur. Mustafa Kemal tarafından Halk Fıkrası adı ile kurulan CHP’nin adının başına 1924’de ‘Cumhuriyet’ sözcüğü eklenmiştir.” dedi.
Yapılacak olan Atatürk sergisi hakkında da bilgiler veren İl Başkanı Zengin, “Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal’i parti teşkilatlarımız olarak halkımıza çocukluğu,gençliği,askerlik dönemleri, siyasal yaşamı ile birlikte açacağımız sergi ile gösterecek. Bir nevi o dönemleri resimlerle tekrara yaşayacağız.” diye konuştu.
Cumhuriyetin ilanının 93’üncü yıl dönümünde Mustafa Kemal Atatürk’ün hatıralarının yer aldığı resim sergisi anıt meydan da halka açılacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On