CHP ADAYI OSMAN KÖK: BİZ BİR AİLEYİZ KIRŞEHİR!

30 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
524 defa okundu.
CHP ADAYI OSMAN KÖK: BİZ BİR AİLEYİZ KIRŞEHİR!

osman-kök-copyCHP Adayı Osman Kök 1 Kasım’da iktidar olacaklarını ifade ederek tüm Kırşehir halkını CHP çatısı altında toplanmaya çağırdı.

 

Sevgili Kırşehirli Hemşehrilerim.           1 Kasım’da erken seçime gidileceğinin açıklanmasının ardından partimiz, hiç vakit kaybetmeksizin Seçim Bildirgesi’ni güncelledi ve hemen ardından biz de bu çerçevede Kırşehir’de tüm parti örgütümüzle birlikte siz değerli halımıza CHP iktidarıyla birlikte ülkenin demokratikleşmesi ve ekonomik istikrara kavuşması için yapacaklarımızı anlattık.

Bu süreçte, 7 Haziran Genel Seçimi öncesinde olduğu gibi, seçim bildirgemizin geniş bir katılımla hazırlanmasına özel önem verilmiştir. Tüm parti örgütlerimizin, STK’lerin, akademisyen ve uzmanların görüş ve önerileri titizlikle incelenmiştir. Bu anlayış doğrultusunda CHP, siz  değerli Kırşehir halkımızın da içinde bulunduğu toplumun tüm kesimlerini kucaklayan bir seçim bildirgesi hazırlamıştır.

7 Haziran Genel Seçimi ile yurttaşlarımız, 13 yıldır devam eden tek parti iktidarını sona erdirmiş ve değişim istediğini açıkça göstermiştir. Partimiz, seçimlerden çıkan bu sonuca saygıyla yaklaşmıştır. Bir ateş çemberinden geçen ülkemizin hükümetsiz kalmaması ve yaşanan sorunlara kalıcı çözümlerin bulunması için her türlü fedakârlığı yapmıştır.

“Önce Türkiye” ilkesiyle hareket eden tek parti olan CHP, gelecek seçimleri değil, Türkiye’nin geleceğini düşünmüştür.

Cumhuriyet Halk Partisi, Cumhuriyet’in kurucu ilke ve değerlerine bağlı, çağdaş bir sosyal demokrat partidir. CHP değişimin partisidir. CHP, Cumhuriyet’i kurmuş ve egemenliği halka vermiştir. CHP, çok partili yaşama geçişi ve iktidarın demokratik yollardan el değiştirmesini sağlamıştır. CHP, ülkemizi demokrasiye, refaha ve bilgi toplumuna taşıma kararlılığındadır.

CHP’nin her sorun için gerçekçi çözümleri vardır. Yetişmiş kadroları ve akılcı projeleriyle CHP, Türkiye’yi yönetmeye hazırdır.

Kapsayıcı kalkınma, ekonomik büyümenin, bireylerin yaşam kalitelerini iyileştirecek sağlık, iş, eğitim, temiz çevre ve sosyal destek politikalarıyla birlikte yürütülmesini öngörmektedir. Kapsayıcı kalkınmayı gözeten ekonomi politikaları; kadınlar, gençler, engelliler, yaşlılar ve emekliler başta olma üzere tüm dezavantajlı kesimler dikkate alınarak hazırlanmalı ve uygulanmalıdır.

Gelinen süreçte AKP seçim bildirgesine baktığımızda gerek Kırşehir’de gerekse de Türkiye’de adeta iktidarda başka bir parti varmış gibi propaganda yapılarak halkımızla adeta alay edilmektedir.

CHP’nin emeklilerle, asgari ücretle, öğrencilere yapılacak katkılarla, aile politikasıyla ve diğer konularla ilgili seçim bildirgesinde yer alan tüm çalışmalar AKP tarafından taklit edilmiş ve sanki AKP muhalafetteymiş gibi yansıtılarak halkımıza umut vaat edilmeye çalışılmıştır.

Artık zamanı geldi. 1 Kasım 2015 Pazar günü yapılacak olan seçimlerde Kırşehir ve Türkiye artık çözümün CHP’de olduğunu görerek oy verecek ve 13 yıllık AKP iktidarı son bulacaktır.

1 Kasım seçimlerinin ilimize ve Türkiye’ye hayırlı olmasını diliyor tüm hemşehrilerimi sevgi ve saygıyla kucaklıyorum.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN