CHP 93. YIL PASTASINI KESTİ

9 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
228 defa okundu.
CHP 93. YIL PASTASINI KESTİ

 

CHP 93. YIL PASTASINI KESTİ (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Kuruluşunun 93. Yıl Pastasını Partililerin Katılımı İle Kesti

Mustafa Kemal Atatürk’ün anıtına çelenk sunumu ile başlayan kutlama töreninde konuşan CHP İl Başkanı Yılmaz Zengin, Cumhuriyet ve CHP üzerinde oynanan oyunların üstesinden geleceklerini söyledi.

Anıt Meydanda gerçekleşen tören saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Atanın büstüne çelenk sunumunun ardından konuşan CHP İl Başkanı Zengin, “CHP’nin Cumhuriyetin mihenk taşıdır.Bağımsızlık mücadelesini Mustafa Kemal Atatürk, Kurtuluş savaşı ile başlattı. Bizlerde Türkiye Cumhuriyetinin gelişimi ve daha da demokratikleşmesi noktasında elimizden gelenin en iyisini yapacağız.“dedi.

İl Başkanı Zengin kuruluş yıldönümünü ise şöyle anlattı:

“Cumhuriyet Halk Partisi her geçen gün güçlenerek siyasi hayatına devam etmektedir. Bugün kuruluşunun 93. yıl dönümü kutlamalarının onur ve gururunu yaşamaktayız. Bugün Türkiye Cumhuriyetini yönetenler Cumhuriyet Halk Partisine saldırmaktadırlar. CHP, Türkiye’nin kuruluşundan bugüne kadar hizmet sunmakta yatırımlar yapmaktadır. Halkımızı ümmet toplumundan çıkarak çağdaş demokrat bir toplum oluşturmuştur. CHP’nin 1. Genel Başkanı Mustafa Kemal Atatürk bağımsızlık mücadelesi vermiştir ve tam bağımsız Türkiye Cumhuriyetini kurmuştur. Genel Başkan merhum İsmet İnönü, küresel emperyalist güçlerin o dönem devlet yöneticilerimize zorla imzalattıkları ‘Sevr’ anlaşmasını yırtıp yerine ‘Lozan’ı imzalamıştır. Genel başkan merhum Bülent Ecevit Türkiye’deki tüm emekçilerine sendika hakkı vermiş olup insan haklarını vererek Avrupa yolunu açmıştır. Genel Başkan Deniz Baykal Türkiye Cumhuriyetini karanlığa sürüklemek isteyenlere karşı 1 Mart teskeresini meclisten geçirmeyerek , Türkiye’de 18 tane ili batı emperyalizminin işgalinden kurtarmıştır.

15 Temmuz’da gerçekler gün yüzüne çıkmış oldu. Tarih her zaman Cumhuriyet Halk Partisini haklı kılmıştır. Ve haklı olduğumuz içinde bugün onur ve gururla Cumhuriyet Halk Partimizin 93. yıl dönümünü kutluyoruz.”

Yapılan konuşmanın ardından parti binasına geçen partililer, 93. Yıl pastasını kesti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On