“ÇEVRE YOLU”İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ 4000 KİŞİLİK SPOR SALONU TALEBİNİ YENİLEDİ

30 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
396 defa okundu.
“ÇEVRE YOLU”İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ 4000 KİŞİLİK SPOR SALONU TALEBİNİ YENİLEDİ

Çevre Yolu’nun Yatırım Programına Alınmasında Katkılarından Dolayı Kalkınma Bakanı Lütfü Elvan’a  Teşekkür Ziyaretinde Bulundu.

“ÇEVRE YOLU”İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

4000 KİŞİLİK SPOR SALONU TALEBİNİ YENİLEDİ

Kırşehirlilerin yıllardır yapımını beklediği, ancak bir takım engellemeler nedeniyle bir türlü yapımına başlanamayan Çevre Yolunun yatırım programına alınması için yaptıkları girişim ve çabaların sonuç vermesinden duydukları mutluluğu da ifade eden Milletvekili Mikail Arslan, bu işte katkıları nedeniyle, Kalkınma Bakanı  Lütfi Elvan’ı makamında ziyaret ederek “Kırşehir ve şahsı adına teşekkür”lerini iletti.

 Mikail Arslan bu teşekkür ziyaretine ilişkin olarak  “Kalkınma bakanımız sn. Lütfi Elvan ile makamında bir görüşme gerçekleştirdik. Sayın bakanımıza çevre yolu ile ilgili teşekkürlerimizi ilettik.” dedi

Bu ziyarette Mikail Arslan uzun dönemdir takip ettiği kendi projelerinden biri olan  Kırşehir merkezinde  “Yeni 4000 Kişilik Spor Salonu “ile ilgili talebinde gündeme getirdiğinİ ve olumlu izlenimler alındığını söyledi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On