“ÇEVRE YOLU UMUTLARI”;ARSLAN’IN YOĞUN GİRİŞİMLERİYLE “MÜJDE”YE DÖNÜŞTÜ

17 Ocak 2018
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1622 defa okundu.
“ÇEVRE YOLU UMUTLARI”;ARSLAN’IN YOĞUN GİRİŞİMLERİYLE “MÜJDE”YE DÖNÜŞTÜ

Kırşehir’e 6 Ocakta geldiğinde   “Çevre yolunu daha önce yapacaktık ama acelesi yok kalsın dediniz” demesiyle, “kalsın” diyen bir heyetin varlığı”nı ifşa etmesi, heyette yer alanlardan hiçbir açıklama gelmemesi, çok daha önemlisi, Başbakanın “ İnşallah önümüzdeki yıllarda” diyerek ileri tarihleri adres göstermesi ile yiten umutlar ayağa kalktı

 

“ÇEVRE YOLU UMUTLARI”;ARSLAN’IN YOĞUN GİRİŞİMLERİYLE “MÜJDE”YE DÖNÜŞTÜ

“Kırşehir Çevre Yolu”; 2018 E040620 Proje numarası ile Yatırım Programına resmen alınarak, 16.01.2018 tarihli Resmi Gazete’de de yayınlandı.

Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan’; birçok siyasinin şaşı bakmasına ve hatta ticari kaygılarla pas geçmesine rağmen ısrarla üzerinde durarak takip ettiği ve özel çaba harcadığı Kırşehir çevre yolunda nihayet işi kotardı.

Milletvekili Mikail Arslan evvelsi gün sadece bilgi notu olarak paylaştığı bu müjdeyi dün tüm detaylarıyla paylaşarak şöyle dedi:

KIRŞEHİR ÇEVRE YOLU YATIRIM PROGRAMINA ALINDI”

Kırşehir Çevre Yolunun BSK (Bitümlü Sıcak Karışım) Sıcak Asfalt kaplamalı olarak, 2018 yılı başlangıç ve 2021 yılı bitiş tarihli, yatırım bedeli 145 milyon TL olmak üzere 2018 E040620 Proje numarası ile Yatırım Programına alınarak 16.01.2018 tarihli Resmi Gazete ’de yayınlanmıştır.

“25 KM UZUNLUĞUNDA VE EN AZ 26 METRE PLATFORM GENİŞLİĞİNDE”

Kırşehir İlimiz Kuzey-Güney ve Doğu-Batı ulaşım yol hattının kesişim noktasında bulunmaktadır. Ankara-Kayseri Karayolu aksının ilimizden geçtiği kesimi mevcut yol trafiğini çok yoğunlaştırmakta ayrıca Kırşehir-Aksaray, Kırşehir-Şereflikoçhisar-Konya yolunu kullanan sürücüler şehir içi yolunu kullanmalarından dolayı trafikte yoğunlaşmaya ve konfor seviyesinde azalma ile zaman kaybına neden olmaktaydı. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda çevre yolunun yapılması şehrimiz için büyük önem arz etmekteydi. Bu kapsamda, çevre yolunun yatırım programına alınması amacıyla uzun süredir devam eden girişimlerimiz sonuç vererek nihayet bugünkü Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. Projeleri tamamlanmış olan yaklaşık 25 km uzunluğunda ve en az 26 metre platform genişliğindeki yolun projesinde;

 18 ADET ALT GEÇİT,

9 ADET KAVŞAK,

( Kayseri mevcut yol girişi- Köprülü Kavşak, OSB Sanayi – Dönel Kavşak, Ortaköy – Köprülü Kavşak, İkizağıl – Dönel Kavşak, Üniversite – Dönel Kavşak, Savcılı – Köprülü Kavşak, Çemaş Fabrika – Dönel Kavşak, Karapınar – Dönel Kavşak, Ankara mevcut yol çıkışı – Köprülü Kavşak)

– 4 adet farklı seviyeli kavşak,

– 91 adet hidrolik amaçlı menfez bulunmaktadır.

ÇEVRE YOLUNUN YATIRIM PROGRAMINA ALINMASI İLE İLGİLİ OLARAK;

En başta, Türkiye’nin Kalkınma Projelerinde çok önemli hizmetler gerçekleştiren,  Ahi Dostu, Gönül Adamı Başbakanımız Sn. Binali YILDIRIM’a,

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sn. Ahmet ARSLAN’a,

Kalkınma Bakanımız Sn. Lütfi ELVAN’a,

Karayolları Genel Müdürümüz Sn. İsmail KARTAL’a

 Hemşerilerimiz ve şahsım adına teşekkür ederim.

İlimize hayırlı olsun.

Mikail Arslan

Kırşehir Milletvekili

 

 

 

YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • Vekilim Kırşehirsporun vergi borçları ne oldu. Başbakanımız Binali Yıldırım ve Grup Başkan Vekilimiz Mustafa Elitaş da söz vermişti. Bir ses seda yok. Kulüpler birliğinin ise konudan haberi yok. Bunu bir takip edin lütfen ya. Adnan Yılmaz bey bunuda bir gündeme taşıyın. Sessizlik kötü.
    17 Ocak 2018 18:44

Yorumlar Kapalı.

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On