ÇEVRE GÜNÜNDE VALİ ŞENTÜRK’E ZİYARET

7 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
494 defa okundu.
ÇEVRE GÜNÜNDE VALİ ŞENTÜRK’E ZİYARET

KVF_2172

5 Haziran Dünya Çevre Günü Nedeniyle İl Çevre ve Şehircilik Müdürü Necmettin Şeker Başkanlığındaki Heyet Vali Necati Şentürk’ü Ziyaret Etti.

 

İl Çevre ve Şehircilik Müdürü Necmettin Şeker ve beraberindeki heyet, çevre konusunda yapılan çalışmalara verdiği destekten dolayı Vali Necati Şentürk’e teşekkür ettiler.

Vali Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmasında, Dünya Çevre Gününün toplumda ve özellikle geleceğimizin teminatı çocuklarımızda çevre bilincini oluşturmak amacıyla kutlandığını söyledi.

Sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için çevremizin mutlaka temiz tutulması gerektiğini belirten Vali Şentürk, “Dünya Çevre Günü kapsamında, çocuklarımızın çevreye duyarlı birer vatandaş olarak yetişmelerini sağlamak amacıyla bir kampanya düzenlendi. Bu kampanyada, beş tane mavi kapak getiren çocuğumuza çevre ve çocuk ajandası ile şapka hediye ediliyor. Okullarda çevre bilincinin oluşması konusunda ağırlık verdik. Sağlıklı bir çevrede yaşama hakkın herkesin hakkıdır. Kalkınmak için çevre kirliliğinin minimum seviyede tutulması lazımdır. İlimizdeki mevcut ormanlık alanları korumalı, orman varlığını daha da arttırmalıyız. Devletimiz, bizden sonraki kuşaklara daha temiz, daha yeşil bir çevre bırakmak ve çevre kirliliğini önlemek için çeşitli çalışmalar yürütmektedir. Gelecek nesillere daha temiz su, toprak ve hava bırakmak için çok bilinçli bir şekilde hareket edilmelidir. Bu bilinçle de doğayı, rehabilitasyon yapabileceği bir seviyede kullanmak, tahrip etmemek gerekiyor. Doğadaki kaynaklar iyi bir şekilde değerlendirilemezse bütün insanlık büyük bir tehlike ile karşılaşır.            Bu itibarla, Dünya Çevre Gününü kutluyorum.” dedi.

Ziyaret, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Necmettin Şeker’in Vali Necati Şentürk’e Dünya Çevre Günü etkinlikleri hakkında bilgiler vermesi ile sona erdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On