ÇEVRE GÜNÜ ETKİNLİKLERİ DÜZENLENDİ

10 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
284 defa okundu.
ÇEVRE GÜNÜ ETKİNLİKLERİ DÜZENLENDİ

haberler63924Kırşehir’de Cacabey Meydanında Çevre Ve Şehircilik İl Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Çevre Günü Etkinlikleri Tüm Hızıyla Devam Ettiği Belirlendi

Çevre Günü etkinlikleri tüm hızıyla devam ettiği belirlendi. Cacabey meydanında kurulan stant da Çevre ve Şehircilik il Müdürlüğü tarafından düzenlenen kampanya ile vatandaşlara hizmet edilmekte olduğu bildirildi.

Teknolojinin hızla ilerlemesiyle artan yaşam kalitesi beraberinde tüketimi de tetikleyerek insanlar tarafından oluşturulan atıkların kontrol edilmesini gerektirmekte olduğu belirtildi.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen kampanyada beş mavi kapak ve beş atık pil getiren çocuklara çevre ajandası ve şapkası dağıtılmakta olduğu öğrenildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On