ÇEVRE DUYARLILIĞI MEDYA ÖDÜLÜ ÜNAL KAYA’YA VERİLDİ

29 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
202 defa okundu.
ÇEVRE DUYARLILIĞI MEDYA ÖDÜLÜ ÜNAL KAYA’YA VERİLDİ

 

 

ödül ntöreni 2 Hayat İçin Su Derneği (HAYSU) ile Uluslararası Girişimciler İş Adamları ve Sanayiciler Derneği (UGİSAD) tarafından “Su ve Çevre Ödülleri” verildi.

HAYSU Yönetim Kurulu Başkanı Melih Furkan Yapalak, yaptığı konuşmada, suyun verimli kullanılması, kaynakların korunması, yönetilmesi ve bu konuda stratejiler geliştirilmesinin ülke için vazgeçilmez olduğunu söyledi.

UGİSAD Başkanı Demirhan Daştan ise Orman ve Su İşleri ile Çevre ve Şehircilik bakanlıkları, ilgili kamu kurum ve kuruluşları ile belediyeler ve sular idarelerinin yaptığı yatırımları, üniversitelerin Ar-Ge çalışmalarını daha ileriye taşımayı hedeflediklerini kaydetti.

Törende, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı “Çevre Verimliliği Yönetimi”, Orman ve Su İşleri Bakanlığı ise “Su Kaynakları Yönetimi” ödülüne layık görüldü.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek “En Vizyoner Belediye Başkanı” ödülünü almaya hak kazanırken, “En Çok Altyapı Yapan Büyükşehir Belediyesi” ödülü Manisa Büyükşehir Belediyesinin oldu.

“En Çok Arıtma Tesisi Yapan İdare” ödülüne Manisa, “En Hızlı Gelişen Sular İdaresi” ödülüne Malatya, “En İyi Su Yönetimine Sahip İdare” ödülüne Bursa, “En İyi Atık Yönetimine Sahip İdare” ödülüne İzmir, “En İyi Bilişim Altyapısına Sahip İdare” ödülüne de Ankara Büyükşehir belediyeleri su ve kanalizasyon idareleri layık görüldü.

“En İyi Su Kaynakları Islahı” ödülü Eskişehir, “En İyi Atık Yönetimi” ödülü Gaziantep, “Çevreye En Çok Yatırım Yapan Belediye” ödülü Kocaeli, “En İyi Geri Dönüşüm Yönetimine Sahip Belediye” ödülü Ordu, “En İyi Çevre Kaynakları Yönetimi” ödülü İstanbul Büyükşehir belediyelerine verildi.

Ödüle hak kazanan il belediyeleri Çankırı, Kırşehir ve Rize, ilçe belediyeleri ise Şanlıurfa Eyyübiye, Karabük Safranbolu ile Ankara Pursaklar oldu.

Çevre duyarlılığı Medya ödülüne ise Bozkırın Sesi Gazetesi sahibi Tv Program yapımcısı Ünal Kaya layık görüldü.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On