Cevizin Anavatanı Kamanda Buluşulacak

29 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
836 defa okundu.
Cevizin Anavatanı Kamanda Buluşulacak

Bu Yıl 26’ıncısı Düzenlenecek Olan Kaman Ceviz Kültür ve Sanat Festivali 7 Ekim 2017 Cumartesi Günü Başlıyor

Kaman’ın ve Kaman cevizinin ülke genelinde tanıtımının yapılması ve dünyaca ünlü cevizinin hak ettiği yeri kazanması amacıyla  1991 yılından bu yana Ekim ayının ilk haftasında gerçekleştirilen, bu yıl da 26’ıncısı düzenlenecek ve Kaman Belediyesi’nin önderliğinde gerçekleştirilecek Kaman Ceviz, Kültür ve Sanat Festivali, iki gün boyunca çeşitli etkinliklerle kutlanacak.

7 Ekim 2017 Cumartesi günü başlayacak ve 8 Ekim 2017 Pazar günü tamamlanacak 26. Kaman Ceviz, Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri çerçevesinde çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu ve Kaman Kaymakamı Murat Girgin’in tüm Kırşehir halkının davetli olduğunu bildirdiği 26. Kaman Ceviz, Kültür ve Sanat Festivali, 7 Ekim Cumartesi 1. Gününde Kaman Cumhuriyet meydanında başlayacak.  9.30’da Atatürk Anıtına Çelenk Konulması ile başlayacak festival, Saygı Duruşu, 10:00’da Festival Açılışı, İstiklal Marşı, Açılış konuşmaları, Plaket Sunumu, Ödül Töreni, Ceviz stantlarının gezilmesi, Lokman Avşar’ın mezarını ziyaret, 12:00’da Kalehöyük Arkeoloji müzesi, Müze gezisi, Öğle yemeği, Serbest zaman, 16:00’da THM Halk Konseri, Hasan Öztürk, Nurhan İner, Nazlı Öksüz, konseri ile 1. Gün tamamlanacak.

8 Ekim Pazar günü Kaman Cumhuriyet meydanında Gerçekleşecek Festivalin 2. Günün de ise; Saat 12:00’da Kaman Davul Zurna Ekibi Gösterileri, Misafir Halkoyunları Gösterileri, 16:00’da THM Halk Konseri, İdris Altıner, Yudum ve Ahmet Şafak konseri ile bul yıl ki festivalde böylelikle bitmiş olacak.

Her yıl coşku ile kutladıkları Ceviz Festivali`nin bu yıl 26’ıncısını düzenleyeceklerini dile getiren Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu, “İki gün olarak kutlayacağımız festivalimizde ilçe halkına ve dışarıdan gelecek misafirlerimize zengin içerikli bir festival yaşatmak istiyoruz. Cevizin anavatanı olarak kabul ettiğimiz ilçemizde üretilen ve her geçen gün biraz daha ünü yayılan Kaman cevizinin bir dünya markası olması için çalışmalarımız devam etmekte” dedi.

HABER: FİLİZ İSLİM

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On