Çetinkaya’dan Esnafa Ziyaret

30 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
277 defa okundu.

DSC_7500

Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, Mucur Sanayii Esnafını Ziyaret Etti

Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Referandum çalışmaları kapsamında bugün Mucur Sanayii Sitesi esnafını ziyaret etti.

Milletvekili Çetinkaya’ya AK Parti Mucur İlçe Başkanı Hüseyin Güngör, İl genel meclisi üyesi İsmet Köksal ve İlçe yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, Mucur Sanayii esnafı ile araya gelerek Referandum da ‘EVET’ için destek istedi. Esnaflara Yeni anayasanın önemini anlatan Çetinkaya: “Cumhurbaşkanlığı yönetim sisteminin önemini aktararak 16 Nisan’da tüm esnaf kardeşlerimden desteklerini istiyorum’’ ifadelerini kullandı.

Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya; “Ak Parti Hükümeti olarak göreve geldiğimiz günden beri daima esnaf ve sanatkarımızın yanında olduk. Olmayada devam edeceğiz. Büyük bir inanç ve güçle Türkiye hedeflerimize ulaşmak için gelecek nesillere daha müreffeh bir Türkiye hazırlamalıyız. Biz milletimizin terazisine her zaman inandık, güvendik ve saygı gösterdik. Bundan sonra da verecekleri karara sonuna kadar saygı göstereceğimizi bir kez daha ifade ediyorum.” dedi.

HABER MERKEZİ

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN