ÇETİNKAYA’DAN 30 AĞUSTOS MESAJI

30 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
244 defa okundu.
ÇETİNKAYA’DAN 30 AĞUSTOS MESAJI

 

thumbnail_Son3        AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya,30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı

AK Parti Kırşehir Milletvekili ÇETİNKAYA mesajında, 30 Ağustos Zaferi’nin Kurtuluş Savaşı’nın en büyük zaferi olduğunu belirtti. Çetinkaya mesajında şu ifadelere yer verdi: ”30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin 95. yıldönümünde büyük zaferi gururla bir kez daha kutluyoruz. Bu zafer, tarihe gömülmek istenen bir milletin, yeniden dirilişinin adıdır. Başkomutanlık Meydan Muharebesi, milletimizin en zor şartlarda bile tek yürek, tek millet halinde mücadele etmekten vazgeçmeyeceğini bütün dünyaya göstermiştir. Kutlu zaferden yaklaşık bir asır sonra yaşanan 15 Temmuz darbe girişiminde milletimiz, bağımsız yaşama iradesini bir kez daha tüm dünyaya göstermiştir. Bu irade sonsuza kadar var olacaktır.

‘Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet’ ilkesi etrafında bütünleşen milletimiz, tüm tehditleri de bertaraf edecektir. 30 Ağustos Zaferi vesilesiyle, cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere İstiklal Savaşımızın tüm kahramanlarını, 15 Temmuz şehitlerimizi, terörle mücadelede hayatlarını kaybeden şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.

Kırşehirli hemşerilerimizin ve milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN