ÇETİNKAYA’DAN 23 NİSAN MESAJI        

22 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
314 defa okundu.
ÇETİNKAYA’DAN 23 NİSAN MESAJI        

kirsehir-1-salih-cetinkaya1Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya’dan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı Yayınladı

Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya’dan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama mesajı;

“Milli Bağımsızlığımızın, demokrasimizin ve cumhuriyetimizin öncüsü ve güvencesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 96. Yıldönümünü kutlamanın sevincini ve gururunu yaşıyoruz.

Olağanüstü şartlarda oluşan ve Kurtuluş Savaşımızın mucizevi mücadelesine yön veren kararların alındığı çatı olan TBMM’nin kuruluş gününün vatanımızın bağımsızlığı uğruna verilen kutsal mücadelenin anlam ve önemini vurgulamak ve  nesilden nesile aktarılması için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak ilan edilmiştir. Devletimizin tüm çabaları geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza, toplumumuzun her alanındaki ileri atılımlarına öncülük yapacak, kalpleri vatan ve millet sevgisiyle dolu, görev ve sorumluluklarına yürekten bağlı, düşünceli insanlar  yetiştiren bir Türkiye oluşturmak içindir.

Bu duygu ve düşüncelerle TBMM’nin kuruluşunda ve Kurtuluş Savaşımızın kazanılmasında emeği geçen tüm şehit ve gazilerimizi saygı, şükran ve rahmetle anıyor, varlıklarıyla hayatımıza neşe katan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten duygularımla kutluyorum.” dedi.

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN