ÇETİNKAYA’DAN 15. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

13 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
307 defa okundu.
ÇETİNKAYA’DAN 15. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ SALİH ÇETİNKAYADAN KUTLAMA MESAJI (İHA/KIRŞEHİR-İHA)

Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya Ak Parti’nin 15. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN önderliğinde kurulan AK Parti’nin 15. kuruluş yıl dönümü dolayısı ile Kırşehir Milletvekili Av.Salih Çetinkaya kutlama mesajı yayınladı. Yayınladığı mesajda:

“14 ağustos 2001 de ülkemize bir güneş doğdu,

Mazlumlara yoldaş, gariplere sırdaş oldu.

Umutsuz ülkeme umut, mazlum milletime destek için,

Ak Parti doğdu.

Ak Parti milletimizin kurduğu hareketin adıdır.

Kurulduğu günden bu yana, milletimizle el ele yürüyen kadroların adıdır.

Diklenmeden dik duran, mütevazı, halkından hiç kopmadan yol almayı hedefleyen ak parti sadece siyasi bir oluşum değil, bu milletin en has davasını kendine şiar edinen bir erdemliler hareketidir.

Lideri Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’dır ve hep öyle kalacaktır. Lideriyle bir bütün olan partimiz, liderinin çizdiği bu kutlu yolda milletiyle var olmaya ve milleti için var olmaya devam edecektir.

Biliyorsunuz 15 temmuz milletimizin milli bağımsızlığımıza yeniden sahip çıktığı gündür. Bu var olma mücadelesinde vatanından, bayrağından yana olan aziz milletime, aziz hemşehrilerime en kalbi şükranlarımı sunuyorum, şehitlerimize de allah’tan rahmet diliyor ve saygıyla anıyorum. 15 temmuzdan bu yana demokrasi nöbetinde meydanlarda bizi yalnız bırakmayan parti ve görüş ayrımı yapmadan tüm kardeşlerime müteşekkirim. İyiki varsınız…

Bugüne kadar yolumuza nice engeller çıkaranlar oldu ama biz yılmadık, halkımız için çalıştık ve halkımızın iradesiyle 14 yıllık iktidarımız süresince ülkemizi kalkındırmaya güçlendirmeye devam ettik ve yine milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz.

Yine bugün adı gibi ak ve dimdik duran ak partinin kuruluş yıldönümünde sizlerle birlikte olmanın heyecanı içindeyiz.

Kuruluşumuzdan bu yana omuz omuz çalıştığım tüm yol arkadaşlarıma ve ayrıca bizden desteklerini esirgemeyen tüm Kırşehirli hemşehrilerime teşekkür ediyorum.

Ak Parti olarak bugüne kadar milletimiz için çalıştık, yarın da yine sizlere hizmet etmek adına var gücümüzle çalışacağız. Partimizin kuruluş yıldönümünü kutlar, nice hayırlı yıllara birlik ve beraberlik içinde daha da kalkınmış bir Türkiye olarak yeniden buluşmayı rabbimden niyaz ederim.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN