ÇETİNKAYA, YENİ İÇ İŞLERİ BAKANI SOYLU’YA HAYIRLI OLSUN DEDİ 

7 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
269 defa okundu.
ÇETİNKAYA, YENİ İÇ İŞLERİ BAKANI SOYLU’YA HAYIRLI OLSUN DEDİ 

14233822_1051146751660010_1005846700_o

Birisi belinde silah TRT’yi basanlara tek başına mücadeleye girişti, birisi Kırşehir’de tek başına belinde silah FETÖ terör örgütü üyelerini aradı.

AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya,  yakın dostu İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’yu ziyaret etti.

İçişleri Bakanlığı’na hayırlı olsun ziyaretine giden Milletvekili Salih Çetinkaya’yı, Bakan Soylu samimi, bir şekilde karşıladı.

Yerel Yönetimlerde Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı döneminden beri Bakan Soylu ile yakın çalışma içinde olan ve samimi bir dostlukları bulunan Çetinkaya, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Bakan Süleyman Soylu’da, bu ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek Çetinkaya’ya teşekkür etti. Soylu Kırşehir’e yakın zamanda ziyaret edeceği müjdesini verdi.

Hatırlanacağı gibi 15 Temmuz Darbe kalkışmasında belinde silah TRT basan FETEO teröristlere meydan okuyan Bakan ile Kırşehir Meydanlarında sokaklarında Feto Terör örgütü arayan Salih Çetinkaya arasında çok benzerlik olduğu da görülmekte.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On