ÇETİNKAYA TEOG’A GİREN ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

27 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2399 defa okundu.
ÇETİNKAYA TEOG’A GİREN ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

fotoğraf 2Kırşehir Ak Parti Milletvekili Salih Çetinkaya Teog Sınavına Giren Öğrencilere Başarılar Diledi

Milletvekili Salih Çetinkaya; “Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen Ortaokul 8.sınıf öğrencilerine yönelik yapılan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavlarının ikincisi 27-28 Nisan 2016 tarihlerinde gerçekleşecektir. Ülke genelinde yapılacak olan ve İlimizden de 3154 öğrencimizin katılacağı Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavında (TEOG) büyük bir emek sarf ederek sınava hazırlanan tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum’’ dedi.
ÇETİNKAYA; “Kaygı ve heyecandan uzak bir sınav süreci geçirmelerini dilerken şunu da çok iyi bilmelerini istiyorum; Sınavlar hiçbir zaman başarının tek göstergesi olmamıştır. Milli ve Manevi değerlerimize sahip çıkarak bizleri daha aydınlık, daha güzel yarınlara taşıyacak olan sizlersiniz. Bu yüzden sadece sınavlarda değil hayatın her alanında başarılı olmanızı umut ediyorum.
Bu bağlamda, başarılı bireyler olarak Kırşehir’imize, Vatanımıza, Milletimize hizmet etmelerini arzu ettiğimiz çocuklarımıza, onları yetiştiren velilerimize ve her türlü emeği veren, fedakâr öğretmenlerimize de teşekkür ederek katılacakları TEOG sınavında başarılar diliyor her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyorum. ” şeklinde devam etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On