ÇETİNKAYA TALEPLERİ TEK TEK YAZIYOR

6 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
381 defa okundu.
ÇETİNKAYA TALEPLERİ TEK TEK YAZIYOR

12109327_1048851551831887_3970623491263260053_n

AK Parti Kırşehir milletvekili ve 1. sıra adayı Av. Salih Çetinkaya gittiği her yerde büyük ilgi görüyor. Gördüğü ilgiden memnun olan Çetinkaya, halkının taleplerini ise not alıyor.

 

AK Parti Kırşehir Milletvekili ve 1. sıra adayı Av. Salih Çetinkaya aday tanıtım toplantısında verdiği sözü yerine getirerek, mahalle mahalle, köy köy, ilçe ilçe dolaşarak vatandaşlarla görüşüyor, halkın istek ve şikayetlerini kaleme alıyor.

Seçim çalışmaları çerçevesinde geçtiğimiz gün Bağnbaşı Mahallesi’ne giderek mahalle sakinleriyle görüşen Çetinkaya, biri yandan vatandaşlarla sohbet etti, bir yandan da vatandaşın isteklerini elindeki ajandasına kaydetti.

Mahalle halkından gördüğü ilgiden memnun olduklarını dile getiren Çetinkaya, “Gittiğimiz her yerde girdiğimiz her ortamda vatandaşımızın büyük ilgisini görüyor olmamız bizi mutlu etmekte. Halkımızın takdirini almış olmamız bizim için guru verici bir iş. Biz halkımızla varız ve halkımız için halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Ve halkımızın vereceği iradeli bir kararla Kırşehir’de 1 Kasım sonrası hizmetleri göğüsleyeceğiz.” dedi.

Kaman ziyaretinde büyük bir özlemle karşılanan Mikail Arslan ise 1 Kasım’da gerçekleşecek olan seçimler için ‘durmak yok yola devam’ anlayışıyla vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyor, taleplerini dinliyoruz.” ifadelerinde bulundu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN