ÇETİNKAYA SANAYİ ESNAFIYLA EL ELE

22 Mayıs 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
479 defa okundu.
ÇETİNKAYA SANAYİ ESNAFIYLA EL ELE

SALİH ÇETİNKAYA

Ak Parti Kırşehir Milletvekili adayı Av. Salih Çetinkaya Sanayi esnafıyla el ele verdi.

AK Parti Milletvekili adayı Av. Salih Çetinkaya sanayi esnafıyla buluşarak, esnafın çalışmalarını yerinde inceledi. Esnafın sıkıntılarını dinleyerek taleplerini not eden Çetinkaya, burada yaptığı konuşmasında; “Bugüne kadar koalisyon hükümetleri Türkiye’mizi hep geriye götürmüştür. 12 yıllık AK Parti iktidarında yapılan icraatlar ile bu güzelim ülkemiz çağ atladı.  Bunu en iyi siz sanayi esnafı bilir. Yedek parça bulamıyordunuz. Şimdi açıyorsunuz interneti veriyorsunuz siparişi. Ertesi gün elinizde. Esnafımızı destekleyici hibeler, faizsiz krediler ile sizleri rahatlatmaya çalışıyoruz. Proje üretenlere daha çok destek veriliyor. Her zaman diyoruz. Birileri konuşur Ak Parti yapar.
Bir ülkede istikrar varsa esnafında yüzü güler halkında. İstikrarın olmadığı yerde güzel işler beklemek olmaz. İşte AK Kadroların iktidarı döneminde Sanayicimizde bu kalkınmaya ve gelişmeye ortak olmuşlardır. Sizin koalisyon hükümetleri döneminde neler çektiğinizi çok iyi biliyoruz. Yine o eski günlere dönmek istemiyorsak, sanayi esnafımız 7 Haziran’da istikrardan yana olacak. İnşallah hep birlikte bu güzel ülkemizi ve Kırşehir’imizi sizinle daha ileriye götüreceğiz. Yeni Türkiye’yi yine hep birlikte inşa edeceğiz.” dedi.
Çetinkaya esnafına sahip çıktı
Ak Parti Kırşehir Milletvekili adayı Av. Salih Çetinkaya’nın Kılıçözü Sanayi Sitesi ziyaretinde ilginç bir olay yaşandı.
Bir esnafın elini sıkmak isteyen Çetinkaya’ya ellerinin kirli olduğunu belirterek karşılık vermeyen esnafa; “Bu el sıkılmayacakta hangi el sıkılacak” diye saygı kızgınlığı gösteren Çetinkaya, “Biz bu eli sıkmayacağız da kimin elini sıkacağız. Bu ellerle çalışıp çoluk çocuğunun rızkını kazanacaksın, ben de o elleri sıkmadan ziyaret yapacağım. Yok böyle bir şey. Bu el kirli değil, bu el emeğin göstergesi. Ver kardeşim elini” diyerek esnafa sarıldı. Çetinkaya’nın esnafına sahip çıkarak yüreğinden kopan sevgi seliyle sarılması diğer esnaflar tarafından takdir topladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN