ÇETİNKAYA KURBAN BAYRAMI MESAJI YAYINLADI

8 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
187 defa okundu.
ÇETİNKAYA KURBAN BAYRAMI MESAJI YAYINLADI

 

thumbnail_cetinkaya-kb-2Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya Kurban Bayramı Münasebetiyle Mesaj Yayınladı

Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya Kırşehirli vatandaşların Kurban bayramını kutlamak amaçlı bir mesaj yayınladı. Çetinkaya yayınladığı mesajda:”Milli birlik ve beraberliğimizi, huzur ve bütünlüğümüzü hedef alan menfur saldırıların yaşandığı bu günlerde, milletçe büyük bir imtihandan geçtiğimiz günlere şahitlik ediyoruz.

Aziz milletimizin bu çirkin oyunlar karşısında geliştirdiği sabır ve metanet sayesinde manevi dinamiklerimiz daha da güçlenecek, milletçe daha müreffeh ve daha huzurlu bir gelecek için birbirimize daha sıkı bir şekilde kenetleneceğiz.

Kardeşliğimize yönelen hain saldırılar karşısında milli ve manevi değerlerimizden aldığımız güçle daha güçlü yarınları hep birlikte inşa edeceğiz.

Bu vesileyle mübarek gün ve geceler, milli ve dini bayramlarımız milli birlik ve bütünlüğümüzün sigortası olan müstesna zaman dilimleridir.

Ülkemizin doğusunda, batısında, kuzeyinde, güneyinde, her bir güzel şehrinde, milletçe kenetlenmenin ve tek vücut olmanın, yardımlaşma ve dayanışmanın, manevi lezzetleri hep birlikte tatmanın ve insanı insan yapan değerlerin zirve noktalara taşındığı bu mübarek günlerin kıymetini idrak ederek, sağlık ve huzur içerisinde nice bayramlara erişmeyi temenni eder, vatan toprağının her bir noktasında kardeşliğe ve sevgiye kucak açan bütün vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı en içten duygularımla tebrik ederim.”

” Milletimizin ve Tüm İslam aleminin Kurban Bayramı kutlu olsun.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On