ÇETİNKAYA İLÇELERİ

21 Haziran 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1237 defa okundu.

çetinkaya
AK Parti Kırşehir İl Başkanı Salih Çetinkaya Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde AK Parti’nin kuruluşundan bu yana görev almış olan il ve ilçe başkanları ile bir araya geldi.
AK Parti İl Başkanı Salih Çetinkaya, meşveret ve vefa toplantıları kapsamında mevcut ve geçmişte görev alan il, ilçe başkanları ile bir araya gelerek, yaklaşan ‘Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde istişare yaptıklarını, birlik ve beraberlik içerisinde seçimlere hazırlandıklarını dile getirdi.
Kırşehir İl Merkezi Ağalar Konağı’nda gerçekleşen toplantıya AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hilmi Güzel, ilçe başkanları Şaban Çelik, Burhan Yıldız, Kaman Kurucu ilçe başkanı İbrahim Seven, Alparslan Güzel, Hacı Savurmuş, Mucur kurucu ilçe başkanı Şaban Ünver, Hüseyin Güngör, Burak Öztürk, Akpınar Kurucu ilçe başkanı Mücahit Şahin, Mustafa Esen, Halil Doğan, Celal Can, Çiçekdağı kurucu ilçe başkanı Fevzi Aygar, Hikmet Kılıç, Çelebi Yaman, Boztepe Cafer Aydın, Levent Altuntaş, Erol Dalgalı, Akçakent’ten Yaşar Atasoy’un yanı sıra Kırşehir önceki il başkanları Hacı ömer Seyfi, Musa Eraslan, Neşet Aydın katıldı.
Samimi bir ortamda geçen yemekli toplantı da katılımcıların ortak mesajı birlik ve beraberlik içerisinde Cumhurbaşkanlığı seçimlerine hazırlanılacağı kaydedildi. Toplantı ile ilgili açıklama yapan AK Parti Kırşehir İl Başkanı Av. Salih Çetinkaya, “2001 yılında kurulduğumuz günden bu yana birlik ve beraberliğimizi bozmadan her zaman bir bütün olarak hareket ettik. AK Parti büyük ve misyonu olan amacı milletine hizmet olan bir partidir. Önümüzde gerçekleştireceğimiz Cumhurbaşkanlığı seçimleri Türkiye için önemli olduğu kadar tüm bölgesi için büyük önem arz eden bir seçimdir. Seçimler öncesinde parti teşkilatlarımızın da her konumu ile birlikte seçimlerde bilinçlendirme noktasında sorumluluk almaları gerektiğini aktardık. AK Parti Milletin, Türkiye’nin partisidir. AK Parti her zaman amacı ve gayesi milletine hizmet olan bir partidir. Bizlerin tüm İl ve ilçe teşkilatlarımız ile tek yürek olacak, küskünlük dargınlık olmaksızın seçim çalışmalarına devam edecek, önceki il ve ilçe başkanlarımız yaklaşan bu seçimlerde etkin rol ve görev alacaklardır. Tüm başkanlarımız sorumluk alarak, ilk kez halkın seçeceği Cumhurbaşkanına gerekli desteği ve hassasiyeti göstererek çalışmalara devam edecektir. Bizim en büyük gücümüz birliğimiz ve beraberliğimizdir. AK Parti millete hizmet yolunda birlik ve beraberliğini bozmadan ilk kez halkın seçeceği Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde başarı olacaktır” İfadelerini kullandı.

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN