Cengiz Şahin MHP’den Milletvekili Aday Adayı Oldu

14 Şubat 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
720 defa okundu.
Cengiz Şahin MHP’den Milletvekili Aday Adayı Oldu

images

Ahi Evran Üniversitesi öğretim elemanı Cengiz Şahin, görevinden istifa ederek Milliyetçi Hareket Partisinden (MHP) aday adayı oldugunu açıkladı…

Ahi Evran Üniversitesi öğretim elemanı Cengiz Şahin, görevinden istifa ederek Milliyetçi Hareket Partisinden (MHP) aday adayı oldugunu açıkladı.

 Öğretim Elemanı Cengiz Şahin, “Ülkücü gencin ve öğretmen adaylarının yetişmesine vesile oldum ve şimdi de aday adayıyım” dedi.

Kendisine ülkücülüğü bir yaşam biçimi olarak benimseyerek zor günlerde aday adayı olduğunu anlatan Şahin, “Biz bu şehir’de yaşamayı kendimize şiar edindik. 2 kere Belediye Başkanlığı için aday oldum ve yarıştığım arkadaşlarımda şuan ‘burada neden Milliyetçi Hareket iktidar olmalı’ sorusu ile harekete geçtik. ‘Bizim Hoca’ söylemi ile sahip çıkıldı. En zor süreçlerde elimizi taşın altına koydum. Doydum,doğdum,yaşıyorum ve aday adayıyım” diye konuştu.

MHP’de 20’nin üzerinde aday adayının yarıştığını ve dava arkadaşlarının vasıflı insanlar olduğunu söyleyen Şahin, “Bütün aday adaylarımız bizden nitelikli ben Kırşehir’in ‘Cengiz Hocası’ olmaktan gurur duyuyorum. ülkücü Hareketi İktidara taşımak adına kanaat önderleri ile birlikte hareket edişimiz her çevrede biliniyor. Türkmen beyi’nin talepleri doğrultusunda asla küsmeden çalışmalarımız her alanda devam edecek amacımız her zaman Türk Milletinin var olma mücadelesi olmuştur. Hiçbir süreç de saman alevi gibi olmayan bir hareketin mensubu olmaktan gurur duyuyorum ve partimde tepeden inen bir insan olmadım. Aldığımız bütün unvanları bu şehirde kazanarak bu şehirde harcadık” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN