Cemiyet Ziyaretinde “Ortak Akıl” Vurgusu

12 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
471 defa okundu.
Cemiyet Ziyaretinde “Ortak Akıl” Vurgusu

Kırşehir Gazeteciler Radyocular Televizyoncular Cemiyeti Başkanı Sait Yanık ve Yönetim Kurulu Üyesi Enderhan Öz, Kırşehir Habertürk İnternet Portalı Editörü Ömer Duran’ı ziyaret etti.

Cemiyet Ziyaretinde “Ortak Akıl” Vurgusu

Kırşehir’de Medya yapılanması ve Medyanın Toplum üzerinde ki etkilerinin konuşulduğu ziyarette Cemiyet Başkanı Yanık, Habertürk Editörü Ömer Duran’a Kırşehir Gazeteciler Radyocular Televizyoncular Cemiyeti (KIRGARAT-C) tarafından bastırılan merhum bozlak ustası Neşet Ertaş’ın veciz sözünün yer aldığı saat ve Türk Bayrağı hediye etti.

Medyanın Kırşehir’de görevini yaparken bağımsız ve taraf olmadan güncel olayları teknolojik değişimler ile birlikte kullandığını ifade eden Sait Yanık, “40 Arena Gazetesi olarak Kırşehir’de 4 yıldır daha öncesinde de Arena Gazetesi ile birikimlerimizi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Gazeteciler Gördüklerini, Düşündüklerini ve bildiklerini samimiyetle yazmalıdır’ sözünden hareketle halka aktarıyoruz” dedi.

Habertürk İnternet Portalının da gelişen medyanın son şeklini yansıttığını ifade eden Yanık, Haberin doğru şekilde Kamuoyu ve takipçilerine aktarma görevini sağladığı için Duran’a teşekkür etti.

Cemiyetin yaptığı ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Kırşehir Habertürk İnternet Portalı Editörü Ömer Duran ise ziyaretin Kırşehir Habertürk ailesi adına kendisini onurlandırdığını söyledi. Ziyaret fikir istişaresi ardından sona erdi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On