CEMİYET BAŞKANLARI AHİLİĞİN MERKEZİNDE BİR ARAYA GELECEK

21 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
358 defa okundu.
CEMİYET BAŞKANLARI AHİLİĞİN MERKEZİNDE BİR ARAYA GELECEK

sait-yanık12-224x300Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti (KIRGARAT-C)’nin girişimleri ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığının katkıları ile hazırlanan Ahilik Haftası Kutlamalarında Türkiye Gazeteciler Federasyonu’na bağlı cemiyet başkanları Kırşehir’de buluşacak.
Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti (KIRGARAT-C) Başkanı Sait Yanık, Ahilik Haftası kutlamalarında Türkiye Gazeteciler Federasyonu’na bağlı cemiyet başkanlarının Kırşehir’de buluşacağını söyledi.
Kırşehir’de Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında 27 Mayıs tarihinde ‘Ahiliğin Dünü, Bugünü ve Yarını’ konulu bir panelde bir araya gelecek cemiyet ve fedarasyon başkanları ahiliği anlatacak. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın desteğiyle düzenlenen panele Türkiye’nin birçok yerinden gazetecileri Kırşehir’de ağırlayacaklarını belirten Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti Başkanı Sait Yanık, Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı da ziyaret edeceklerini söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On