CEMİYET BAŞKANI SAİT YANIK’TAN MESAJ

7 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
462 defa okundu.
CEMİYET BAŞKANI SAİT YANIK’TAN MESAJ

saİt-bey-700x935(1)

Kırşehir Radyocular, Televizyoncular, Gazeteciler Cemiyet Başkanı ve Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Sait Yanık, “‘Barış barış’ diye Barış Kardeşliğini savunmayanlara lanet olsun.”

 

Kırşehir Radyocular, Televizyoncular, Gazeteciler Cemiyet Başkanı ve Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Sait Yanık bir gecede verilen onlarca şehidimizi rahmet ve minnetle anarak, teröre ve barış kardeşliğini savunmayanlara lanet yağdırdı.

Kırşehir Radyocular, Televizyoncular, Gazeteciler Cemiyet Başkanı ve Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Sait Yanık mesajında; “Son iki aydır birçok evladımızı yok yere toprağa verdik. Ana babaların yürekleri yandı. Millet olarak vicdan azabı çektik, hala da çekiyoruz. Dile kolay bir gecede onlarca şehit vermek ne demek. Hangi ülke bir gecede onlarca evladını toprak etmiştir. Bu tarihte ender görülen bir şeydir ki, bu da ancak bizim ülkemizde görülmektedir.

Ciğerimize ateş düşürdüler. Ciğerimize ateş düştüğünde, şehit ailelerinin evleri yangın yerine döndüğünde Türkiye Hollanda’yı 3-0 yendi diyerek havai fişek patlatanlara, sokaklara dökülüp sevinç naraları atarak, araçlarının kornalarını susturmayanlara lanet olsun. ‘Barış barış’ diye Barış Kardeşliğini savunmayanlara lanet olsun.” özdeyişinde bulunarak haklı isyanını dile getirdi.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN