CELİL KARABOĞA VE NİSA NUR TERZİDEN ZİYARET

26 Nisan 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
603 defa okundu.
CELİL KARABOĞA VE NİSA NUR TERZİDEN ZİYARET

CELİL KARABOĞA VE NİSA NUR TERZİDEN ZİYARET

Celil KARABOĞA ve Nisa Nur Terzi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl  Müdürü Emre ASLAN’ı ziyaret ettiler.

Bursa ilinde 17-19 Nisan 2018 tarihleri arasında Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Atletizm Şampiyonasında mücadele eden Kırşehirli görme engelli sporcu Celil Karaboğa uzun atlama branşında ki  4.13 cm ile birinci olarak altın madalyanın sahibi oldu.

Aynı şampiyonada 100 metre branşında 14.81 ile derecesi ile ikincilik ve 200 metre de ise 33.28 lik derecesiyle üçüncü olan sporcu Karaboğa’yı elde etmiş olduğu birincilik, ikincilik ve üçüncülük derecelerinden dolayı kutlayan Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl  Müdürü Emre ASLAN, elde ettiği büyük başarıdan ötürü sporcu tebrik edip yapılacak olan şampiyonlar öncesinde başarı dileklerinde bulundu.

Ziyarette, 21-22 Nisan 2018 tarihlerinde Bursa ilinde yapılan  Atletizm Şampiyonasında 2003 ve 2004 doğumlu 16 sporcu arasında kendi yaş gruplarından büyük sporcular ile yarışan 2005 doğumlu sporcu Nisa Nur Terzi Cirit Atmalarında ki beşincilik derecesinden dolayı Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl  Müdürü Emre ASLAN, tebrik edip başarılar diledi.

Ziyaretleri sırasında Celil Karaboğa ve Nisa Nur Terzi’nin yanı sıra sporcuların Antrenörü Mine Gökkaya ve sporcuların velileri yer aldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On