Çareyi Benzerlerinde Buluyorlar

16 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
371 defa okundu.
Çareyi Benzerlerinde Buluyorlar

Vatandaşlar Orijinale Yakın Parfümlere Büyük İlgi Gösteriyor

Orijinal parfümlerin fiyatını yüksek bulan Kırşehirli vatandaşlar, dünyaca ünlü tanınmış markaların benzer kokularını ihtiva eden ‘Orijinaline yakın”  parfümlere büyük ilgi gösteriyor. Yaşanan ekonomik kriz insanların tüketim ihtiyaçlarını yeniden gözden geçirmelerine neden olurken, özellikle bakımlı olmaktan ve güzel kokmaktan vazgeçmeyenler ise çareyi orijinal kozmetik ve parfümeri ürünleri yerine benzerlerini kullanmakta buluyor. Dünyaca ünlü ve bilinen pek çok kokunun orijinalleri yerine benzer kokuları içeren dolum  parfümlerinin bu anlamda en çok tercih edilen ıtriyat ürünleri olduğunu vurgulayan ilimizde Loris Parfümeri İşletmecisi Melike Fidan orijinal parfümü pahalı bulanların dolum parfümü tercih ettiklerini söyledi. Ekonomik krizle birlikte satışlarının artış gösterdiğini ifade eden Fidan, sattıkları dolum parfümlerinin orijinal parfümlerde kullanılan aynı esanslarla yapıldığını, kesinlikle tende ve kıyafette leke yapmadığını, esansı yoğun olduğu için de uzun süre kalıcı olabildiğini kaydetti.

PARA ŞİŞEYE ÖDENİYOR
Dolum parfümlerde bazı markaların laboratuvar ortamında titizlikle hazırlandığına ve orijinal parfümlerle aynı kokuya sahip olduğuna işaret eden Fidan şunları söyledi; ”Orijinal parfümde müşteri o yüksek fiyatları ne yazık ki şişeye ödüyor. Her şişe farklı tasarımda olduğu için fiyatlar da şişenin tasarımına ve markanın büyüklüğüne göre değişiyor. Müşteriler orijinali çok pahalı olduğu için ve daha da önemlisi benzer kalitede parfüm alabildikleri için dolum parfümü tercih ediyor. Daha az paraya kaliteli parfüm alabiliyor. Ekonomik krizden dolayı insanlar daha çok dolum parfümü tercih ediyorlar. Orijinal parfümlerin fiyatı 100 TL ile 800 TL’yi buluyor. Markasına göre fiyatı değişiyor, bu yüzden aynı kaliteyi ucuza almayı yeğliyorlar. 7’den 70’ e de birçok vatandaşlarımız bizleri tercih ediyor bu da bizleri oldukça memnun ediyor” şeklinde konuştu.

ERKEKLERİNDE GÖZDESİ

Terme Caddesi üzerinde açık parfüm satan Loris Parfümeri İşletmecisi Melike Fidan, Satışlardan son derece memnunuz. Özellikle erkekler açık parfüme daha çok rağbet gösteriyor. Açık parfümlerimiz genellikle bayram ve özel günlerde daha çok rağbet görüyor. Parfümlerimizin fiyatı 10 liradan 25 liraya kadar çıkıyor. Bunun yanı sıra 3 liraya parfüm kalemler var” dedi.

 PARFÜMLERİMİZ ARASINDA GENELLİKLE AVON ÜRÜNLER TERCİH EDİLİYOR

Dünyaca ünlü parfüm markası olan Loris’in açık olarak satılmasına en çok dar gelirli vatandaşlar sevindiği belirten Fidan, “Parfümlerimiz uzun süre kalıcılığını korumaktadır. Güzel kokmak, temiz bir toplumun göstergelerindendir. Her bireyin, güzel kokması, yanındaki bireyi rahatsız edecek kötü kokulara neden olmaması lazım. Bu anlamda ilimizde güzel kokulara olan rağbetin özellikle genç erkekler ve bayanlar tarafından bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz” diye konuştu.

“SAHTE PARFÜM CİLDE VE SAĞLIĞA ZARARLI”

Fidan; “Parfüm kullanımı günden güne daha da artıyor. Kendi yaptığımız bize ait 2 karışımdan oluşan parfümlerimiz var. Parfümlerimizin fiyatları şişe boyutuna göre değişiyor. Sahte ve markasız parfümlerin açıkta satılması sağlık açısından da uygun değil. Açıktan satılan her parfüm, parfüm değildir. Halkımıza güvenmedikleri marka ve modellerdeki parfümleri kullanmamalarını tavsiye ediyoruz. Açıktan alınan bazı marka parfümlerin cilt kanserine kadar yol açıyor. Biz sattığımız ürünün her zaman garantisini veriyoruz” ifadelerini kullandı.

“BÜTÇEMİZE UYGUNDUR”

Açık parfümlerin çok uygun fiyatla satın aldığını belirten Beril Acar adlı müşteri ise, “Parfüm fiyatları pahalı olmadığı için bütçemize uygundur. Diğer markalar çok pahalı olduğu için gelip burada alışveriş yapıyoruz. Bir hafta boyunca kokusu olduğu gibi duruyor. Herkese ve herkesime tavsiye ederim” diye konuştu.

 

Haber Filiz İslim

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On