Çaresiz Babanın Yardım Çığlığı

11 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
938 defa okundu.
Çaresiz Babanın Yardım Çığlığı

Doğuştan Tümör hastası olan 6,5 yaşındaki kızının tedavisi için gerekli olan İlacın masraflarını karşılayamayan çaresiz baba yardım çığlığıyla sesini duyurmaya çalışıyor.

Çaresiz Babanın Yardım Çığlığı

32 yaşında 3 çocuk babası olan Tuncay Akgül 6,5 yaşındaki doğuştan Tümör hastası kızı için yetkililerden yardım bekliyor. Kendi memleketinde İnşaat işlerinde çalışan ve yaz aylarında ilimize gelerek yaşam savaşı veren aile kızının çaresizliğiyle yanıp tutuşuyor. Çare bulamayan aile kızının 22 ay boyunca kullanması gereken ilaçların karşılanabilmesi için Uzanacak yardım eli bekliyor. Çaresiz baba yardım çığlığıyla sesini duyurmaya çalışıyor. Sürekli sara nöbeti geçiren baba dayanacak gücünün kalmadığını söyleyerek sözün bittiği yerde olduğunu dile getiriyor.

EPİLEPSİ HASTASI BABA KIZININ YAŞAMASI İÇİN YETKİLİLERDEN YARDIM BEKLİYOR

Yaşadıkları sıkıntılı günleri Gazetemiz 40 Arena’ya anlatan 3 Çocuk babası Akgün,

“32 yaşındayım. 3 çocuk babasıyım. Çocuklarım 10, 7 ve 6,5 yaşında. Kastamonu’dan Kırşehir Ortaköy’e mevsimlik işçi olarak geldim. Eşim çapaya gidiyor, bende mevsimine göre ne iş bulursam çalışıyorum. Başka gelir kapımız yok. Sadece kendi imkânlarımızla bulduğumuz işlerden kazandığımız parayla 3 çocuğumuza bakıyoruz”

ÇARESİZ BABA KIZININ TEDAVİSİ İÇİN GEREKLİ OLAN İLAÇLARI KARŞILAYAMIYOR

“6,5 yaşındaki kızımın Doğuştan beyninde Tümör tespit edildi. 1. Ameliyatta Kızımın beyninde ki Tümör Patoloji sonucunda Üreyen cinsten olduğu yani kötü huylu olduğu söylendi. 2. Ameliyatı Anestezi uzmanı izin vermediği için çocuk ameliyata giremiyor dediler. O yüzden Yurt dışından kızıma 22 ay boyunca kullanması gereken Tümörün ürememesi için tanesi 6 Bin 382 Lira 78 kuruş olan bu ilacı kullanması gerektiğini söylediler. Ama devlet bu ilacın yarısını karşılıyor, bende geri kalanını ödemek zorundayım. Ama ödeyemiyorum”  

“DAYANACAK GÜCÜM KALMADI”

“Bende epilepsi hastasıyım. Kendim de sürekli ilaç kullanıyorum. Kendi ilaçlarımı anca karşılayabiliyorum, ama kızımın ilaçları çok pahalı olduğu için onun ilaçlarını karşılayamıyorum. Aynı zamanda 3 çocuğum ve eşime de bakmak zorundayım. Bu yüzden çok zorlanıyorum. Bende hastayım, sürekli sara nöbeti geçiriyorum. Ayakta durmaya çalışıyorum, ama artık dayanacak gücüm kalmadı. Hayırseverlerden, siyasilerden bu ilacımın karşılanması için onlara yalvarıyorum. Sözün bittiği yerdeyim. Kızımın yaşaması için sizlere yalvarıyorum. Kızım arkadaşlarıyla birlikte tekrar koşması ve arkadaşları gibi sağlıklı olmasını istiyorum, başka da bir şey istemiyorum” dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On