Camiler ve Din Görevlileri Haftası

3 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
150 defa okundu.
Camiler ve Din Görevlileri Haftası

Camiler ve Din Görevlileri Haftası

 
 – Kırşehir Valisi İbrahim Akın, camilerin kardeşliği pekiştirdiğini, birlik ve beraberliği sağlamlaştırmaya vesile olan mekanlar olduğunu bildirdi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle İl Müftüsü Mehmet Yaman ve beraberindeki heyet Kırşehir Valisi İbrahim Akın’ı ziyaret etti.

Hafta boyunca düzenlenecek etkinliklerin cami ve din görevlilerinin önemini de arttıracağını vurgulayan Akın, tüm din görevlilerinin haftasını kutladı.

Akın, “Camiler, sadece ibadet ettiğimiz yerler değildir. Aynı zamanda camiler kardeşliğimizi pekiştirdiğimiz, birlik ve beraberliğimizi sağlamlaştırmaya vesile olan mekanlardır.” ifadelerini kullandı.

İl Müftüsü Yaman ise her yıl 1-7 Ekim arasında kutlanan haftanın bu seneki temasının “Cami hayatın içinde, hayat caminin içinde” olarak belirlendiğini aktararak, hafta kapsamında düzenlenecek etkinlikler hakkında bilgi verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On