“Cami, Şehir ve Medeniyet “

6 Ekim 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
465 defa okundu.
“Cami, Şehir ve Medeniyet “

 2017 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası Nedeniyle Konferans Düzenlendi

Kırşehir Müftülüğü tarafından 2017 Yılı Camiler ve Din Görevlileri haftası etkinlikleri kapsamında 04/10/2017 Çarşamba günü İl Müftülüğü Konferans salonunda bir program düzenlendi. Düzenlenen programa konuşmacı olarak Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı Sabri Akpolat katıldı.

Düzenlenen program Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Daha sonra Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan Camiler ve Din Görevlileri haftası ile ilgili sinevizyon gösterimi yapıldı.

İl Müftülüğü Osman Arslan 2017 yılı teması olan “Cami, Şehir ve Medeniyet” konusunda kısa bir konuşma yaptı. Ardından tüm din görevlilerinin 2017 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftasını kutlayarak onlara başarılar diledi.

Daha sonra Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı Sabri Akpolat ‘’ Cami, Şehir ve Medeniyet “ konulu konferans verdi.

İzleyicilerin beğeni ile takip ettikleri konferas sonunda İl Müftüsü Osman Arslan Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı Sabri Akpolat’a ve programa katılanlara teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On