Çalışmalara Stard Verildi

27 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
304 defa okundu.
Çalışmalara Stard Verildi

RESİM 1

Ak Parti’de Referandum Çalışmaları Start Aldı

 

 

AK Parti’nin Ankara Arena’da ‘Evet’ kampanyasını başlattığı toplantıya katılan AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli, bir basın açıklaması yaptı. Çıktıkları yolun kutlu bir yol olduğuna ve kutlu bir reformu da beraberinde getireceğine vurgu yapan Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli: “İl ve ilçe yöneticilerimiz, meclis üyelerimiz, belediye başkanlarımız, milletvekillerimiz, kadın ve gençlik kollarımızla tam kadro oradaydık. Türkiye’nin yeniden doğuşuna Kırşehir’in aydınlığını götürdük. Biz inanıyoruz ki; bu millet bize 15 yıldır güvendi, ‘evet’ dedi, hiç kaybetmedi. Yine diyecek, yine kazanacak. diye konuştu.

“Kırşehir farkı”

Kırşehir’in coşkusunun salona damga vurduğunu ve salondaki atmosferi değerlendiren İl Başkanı Mustafa  Kedirli, tam kadro çıktıkları yolun Kırşehir dönüşünde de heyecanın hakim olduğunu söyledi. Kendirli sözlerini şöyle sürdürdü:”Eksiksiz, tek vücut oradaydık. Türkiye’nin yeniden doğuşunun, ikinci kuruluşunun başlangıç tarihine tanıklık ettik. Kırşehir’in, Kırşehir’li hemşehrilerimizin selamlarını, heyecanlarını teşkilatımızla o muhteşem salona taşıdık. Kırşehir farkını ortaya koyduk. Çünkü Kırşehir ; bu ülkenin medeniyet tohumlarının atıldığı tohum şehir. Tarihinin de farkı, en etkin gücü, anahtarı her daim elinde tutan şehridir.”

“Geri sayım başladı”

16 Nisan’ın, Türkiye’nin ve Türk Milletinin en önemli miladı olacağını belirten AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli:”İki seçeneğimiz var. ya güçlü Türkiye, ya güçlü Türkiye. Ya güçlü milli irade, ya güçlü milli irade. Bu sisteme, reforma ‘evet’ demekten başka kurtuluşumuz yok. Milletin devletle olan ilişkisine çakalları sokmamak, icrayı, Gazi Meclisi güçlendirerek ipleri milletimizin eline koşulsuz vermek için geri sayım başladı. O sandık; milletin kendi kaderini memleketin kaderini oylayacağı bir sandık olacak ve yeni dönemde Kırşehir’in payı yine büyük olacak. İkinci kuruluşun da mimarlarından olacak” dedi.

“Çalışmalarımız Hız Kazanacak”

Hiç ara vermeksizin çalışmalarına devam edeceklerini söyleyen AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli, “Arena’nın heyecanını, coşkusunu Kırşehir’e getirdik. Başbakanımız ve Genel Başkanımız Binali Yıldırım’ın selamlarını Kırşehir’e getirdik. Hızlanacağız. Elini sıkmadığımız,kapısını çalmadığımız Kırşehir’li hemşehrimiz kalmayacak. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini kendi çıkarları için öcü gibi gösterenlerin karşılığında sistemin doğrularını anlatmaya devam edeceğiz. Sahada; çarpıtılan, yalan yanlış bilgilerin oluşturduğu bulanıklığı gidereceğiz. ‘Diktatör yapacaklar’, ‘Cumhuriyeti yok edecekler’ safsatalarının dayanaksız olduğunu, herkes eninde sonunda görecek. Oldukça motive olmuş bir şekilde Kırşehir’e döndük. Teşkilatımız, gece gündüz alanda olacak. Doğru tektir. O doğruda birleşmek için var gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN