Çalışmalar Start Aldı

9 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
284 defa okundu.

thumbnail_RESİM (9)

 

Terme Caddesinde Asfalt Serimi Çalışmaları Başladı

Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Alt yapı çalışması tamamlanan Terme Caddesinde asfalt serimi çalışmaları başladı.

Alt Yapı Çalışmalarını hızla sürdüren Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Terme Caddesinde Asfalt çalışmaları birinci etabına başladı.

Birinci etap çalışmaları hızla yapılarak Kapıcı Camiin’den Sanayii Camii’sine kadar olan bölümü hazır hale getirilecek. Çalışmalar koordineli ve etap etap olarak yapılacak.

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: “Terme Caddesinde asfalt serimine başladık, yarın bitecek cuma günü de trafiğe açacağız İnşallah. Terme Caddesi sanayi kavşağından yol çalışmalarımız bismillah deyip başladı. Yol proje kotuna göre kazındı. Asfalt sermeye başladık. iki gün civarında asfalt atımı sürecek ondan sonra etap etap Atatürk Caddesi, Ankara Caddesi,Lise Caddesi şeklinde inşallah en hızlı şekilde mevsimin müsaade ettiği ölçüde hızlı bir şekilde asfalt çalışmalarımızı bitireceğiz. Asfalt bittikten sonra kaldırımlarla ilgili çalışmalara başlayacağız. En son aşınma tabakası dediğimiz bütün proje bittiğinde serilecek ama alt temel serimi inşallah sererek gidecek. İnşallah hızlı bir şekilde çamurdan ve tozdan kurtarmış olacağız. Zor bir çalışma gerçekleştirdik yaklaşık yedi aydır burada alt yapı da bir çalışma yapıyoruz Kırşehir’lilere sabırlarından dolayı teşekkür ediyorum. Belki Belediye olarak bir risk aldık ama Kırşehir’in geleceği açısından en doğru olanı yaptığımıza inanıyoruz.Kırşehir uzun yıllar alt yapı ile ilgili bir sorun yaşamamasını istiyoruz . Şehir merkezinde yollarımız, kaldırımlarımız, peyzaj, aydınlatma, trafik sistemi her şeyi değişecek şekilde olacak. Bunları yapmadan önce tüm alt yapıyı yenileyelim ki bir daha yap boz olmasın istedik bu da zaman ve sabır gerektirdi. Bu kışı çamurlu ve tozlu geçirdik ama İnşallah Kırşehir Türkiye’de parmakla gösterilir şehir merkezine bu proje sayesinde kavuşmuş olacak.” dedi.

BELEDİYE BASIN BÜROSU

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN