Çalışmalar Devam Ediyor

31 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
254 defa okundu.

 

RESİM (10)

Kırşehir Belediyesi Bakım-Onarım Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor

Kırşehir Belediyesi, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü Kırşehir’de şehir merkezinde bakım-onarım faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Altyapıda revizyonun yanı sıra hat temizliği, kanalizasyon baca temizliği ve menfez yapımı gibi bakım çalışmalarını arttıran Su ve Kanalizasyon Müdürlüğün ‘de hedef vatandaşa sorunsuz bir alt yapı sunmak.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “ Gece gündüz her türlü havada fedakârca çalışan Su ve Kanal ekibi yaptığı rutin faaliyetlerin yanı sıra temposunu her geçen gün artıran Su ve Kanalizasyon ekiplerimiz, gece ve gündüz şeklinde vardiyalı hizmetini sürdürüyor. Vatandaş ve hizmet odaklı uygulamalarla Kırşehir Belediyesinin her geçen gün kendini geliştiriyor. Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, gerek araç filosu gerekse yöneltilen taleplere daha da hızlı ve etkin cevap veriyor.”dedi

Çalışmalar kapsamında Su ve Kanalizasyon Müdürlüğüne bağlı ekipler, Kırşehir şehir merkezinde kanalizasyon hattı yağmursuyu menfez, ızgara temizliği yaparken, ayrıca 146 adet vidanjör talebine planlı ve anında dönüş sağlayarak yaşanacak mağduriyetlerin önüne geçti. 271 kayıtta ise bina iç hattında meydana gelen arızalar giderildi. Toplam 1216 Su ve Kanal arızasının 945 ‘i aynı gün çözüldü. Yapılan çalışmalarda Kırşehir Belediyesinin diğer birimleriyle koordineli çalışan Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü Bakım-Onarım ekipleri, ihtiyaç duyulan yerlerde kanalizasyon baca revize (Baca temizleme, baca yapımı ve baca onarımı) çalışmalarını da yerine getirdi.

BELEDİYE BASIN BÜROSU

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN