Çalışmalar Devam Ediyor

12 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
193 defa okundu.

 

thumbnail_RESİM (10)Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Kırşehir Her Noktası Aynı Güzellikte Olacak”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci kentte her noktada belediye çalışmalarının devam ettiğini anlatırken, “Kentimizin her noktası aynı güzellikte olacak. Tüm mahallelerimizin hak ettiği yere gelmesini sağlayacağız” dedi.

Kırşehir Belediyesi kentin her noktasında yaşanabilir ve güzel bir Kırşehir için çalışmalarına devam ediyor. Bir yandan büyük projelerin hayat bulması adına tüm ekipler seferber edilirken, diğer yandan 14 mahallenin en güzel hale gelmesi adına çalışmalar sürüyor. Mart Ayının gelmesi ve havaların ısınması ile birlikte mahallelerde asfalt ve parke çalışmalarına da hız verilecek. Bu kapsamda cadde ve sokaklarda parkeler yenilenerek Avrupai bir duruma getirilecek. Konu hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “Hedefimiz ilimizin tüm sokaklarının modern ve istenilen düzeye getirilmesidir” dedi.

MEGA PROJELERİMİZ İLİMİZİN TALİHİNİ DEĞİŞTİRECEK

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Belediye bütün birimlerimizle kentin tümünde çalışmalarımız devam ediyor. Marka bir şehir hedefiyle çıktığımız yolda büyük projelerimizde büyük bir mesafe kat ettik. Yakın zamanda bitmeye başlayan mega projelerimiz ilimizin talihini değiştirecek. Diğer yandan en uzak sokaklarda dahi modern bir çizgi yakalamak adına projelerimiz söz konusudur” ifadesini kullandı. Bütün mahallelerde en uzak sokaklarda dahi Belediyenin her konuda çalışmaları olduğuna vurgu yapan Bahçeci , “İlimizde bütün sokakların daha modern bir havada olması amacıyla çalışma yapmaktayız. Mart Ayının gelmesi ve havaların ısınması ile birlikte Mahallelerimizin sokaklarımızın parkelerini ve asfaltlarını yenileyeceğiz. Biraz sabır edeceğiz. İnanıyoruz ki neticesinde inşallah Kırşehir caddelere, sokaklara kavuşacak. Üst çalışmayı hemen’ de yapabilirdik, alt yapıyı yapmadan ama bu doğru olmazdı. Biz eğer yolları, kaldırımları, eski alt yapı ile yapsaydık 3-5 yıl sonra şehir çok büyük bir felaket yaşardı. Bütün alt yapıyı değiştik ama uzun yıllar kalıcı bir iş yapmadan şehrimiz rahat bir şekilde bu yolları, kaldırımları kullanacak. Şimdiye kadar yaptığımız çalışmalarımız hemşerilerimizden de geçerli not almaktadır” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On