Çalışmalar Devam Ediyor

24 Mayıs 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
764 defa okundu.
Çalışmalar Devam Ediyor

thumbnail_RESİM (11)

Kırşehir Belediyesi Asfalt ve Kilit Parke Çalışmalarını Sürdürüyor

Kırşehir Belediyesi asfaltlama ve Kilit Parke çalışmalarını şehir genelinde sürdürüyor.

Kırşehir Belediyesi şehrin muhtelif yerlerinde sıcak asfalt çalışmaları ve kilit parke çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kırşehir Belediyesi altyapısı biten yollarda sıcak asfalt çalışması yapıyor. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, göreve geldiklerinde “Kırşehir’de asfaltı olmayan hiçbir Mahalle kalmayacak ”diyerek yola çıktıklarını ve bu kapsamda şehrin altyapısı biten bütün yollarını asfaltlayacaklarını söyledi.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: ” Biz göreve başladığımız da Kırşehir’imizin asfaltı olmayan hiçbir mahallesi kalmayacak. Bütün vatandaşlarımızı çamurdan kurtaracağız demiştik. Elimizden geldiği kadarıyla bu konuda çalışmaya devam ediyoruz. Bildiği gibi bu sene çok sert bir kış geçti ve alt yapı çalışmaları yaptık. Bazı yerlerde bozulmalar oldu. Şimdi hem havanın ısınmasını bekliyorduk ki; hava ısındığı zaman toprakla asfalt tam anlamıyla uyuşsun ve attığımız asfaltın faydası olsun diye.

Çalışmaların son hızla devam ettiğini belirterek; Halkımıza layık olmak onların yaşamlarını kolaylaştırmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hemşerilerimiz için birçok alanda hizmet ürettik ve üretmeye de devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kırşehir Belediye Başkanlığının aralıksız devam eden asfalt çalışmalarının yanı sıra şehir genelinde kilitli parke, bordür yapım çalışmaları da devam ediyor. Kırşehir Belediye Başkanlığı Mahallelerde yaptığı asfaltlama çalışmalarına ara sokakları da dahil ederek bozuk yol kalmamasına özen gösteriyor.

Şehirleşmenin en önemli ayağının yollar olduğunu vurgulayan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci parke çalışmalarına önem verdiklerini belirterek yapılan çalışmaların Kırşehir’i daha çağdaş ve güzel bir görünüm kazandırılacağını belirtti. Hizmetlerinin vatandaşların talepleri doğrultusunda yapıldığını belirten Yaşar Bahçeci: “Halkımızla birlikte onlardan aldığımız güçle daha birçok başarılı çalışmaya imza atacağız.

Daha modern ve kullanışlı yollar için çalışmalarını sürdüren Kırşehir Belediyesi tüm ekipleriyle çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bir yandan ana yollara açılırken, diğer yandan mahallelerde kilitli parke çalışmaları ve sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor. Yapılan planlamalar doğrultusunda ulaşımı rahatlatmak ve güvenli hale getirmek için altyapı çalışmaları tamamlanan sokaklar kent kimliğine yakışır hale getiriliyor.

Yollarımızın kalitesini artırmak ve standardını yükseltmek adına yoğun bir tempoyla çalışıyoruz’’ dedi.

BELEDİYE BASIN BÜROSU

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On