Çalışmalar Devam Ediyor

10 Mayıs 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
793 defa okundu.
Çalışmalar Devam Ediyor

18403065_1674746802821651_9185186648367885798_n

 

Kırşehir Gümrük Müdürlüğü’nün Hizmete Açılması İçin Çalışmalar Devam Ediyor

 

Kırşehir’e Bakanlar kurulu kararı ile kurulan ve fiilen açılış çalışmaları devam etmekte olan Kırşehir Gümrük Müdürlüğü için T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanı ve beraberindeki teknik heyet Kırşehir’de incelemelerde bulundu. Kırşehir Gümrük Müdürlüğü’nün hizmete açılacağı Ticaret Borsası ek binasında ve binanın bulunduğu ek alanda incelemelerde bulunan heyet, konumun lojistik bakımından elverişli olduğuna ve zeminin yeterli bulunduğuna kanaat getirdi.
Söz konusu hizmet binasında hizmete dönük tadilat çalışması yapılacak olup, bu tadilat ve tefrişatın ardından Gümrük Müdürlüğü’nün fiilen hizmete geçeceği konusu dile getirildi. Bu teknik çalışmalara Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan iştirak etmiş ve yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
Konu ile ilgili olarak Mikail Arslan yaptığı açıklamada, teknik ekibin çalışmalarının ardından Gümrük Müdürlüğü’nün fiilen hizmete gireceğini ifade ederek, yaptığı çalışmalardan dolayı Ticaret İl Müdürüne, yer temininden dolayı Ticaret Borsası Başkanına, alakalarından dolayı Kırşehir halkına ve Gümrük Müdürlüğü kurulması taleplerine olumlu cevap veren T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına ayrı ayrı teşekkür etti.

 

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On