Çalışmalar Devam Ediyor

27 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2835 defa okundu.

YOZGAT 8. TARIM GIDA VE HAYVANCILIK FUAR ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR (BAHADIR MUHLİS GÖKGÜL/YOZGAT-İHA)

Yozgat 8. Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı Çalışmaları Devam Ediyor

Bu yıl 20-23 Nisan tarihleri arasında 8’incisi düzenlenecek olan Yozgat Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı çalışmaları devam ediyor.
KOBİ Fuarcılık Tanıtım ve Organizasyon öncülüğünde gerçekleştirilecek olan Yozgat 8. Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı çalışmaları başladı. Yozgat ekonomisine katkı sağlayacak olan fuar çalışmaları kapsamında şu ana dek 4 bin köy ziyaret edilerek tanıtım afişleri asıldı. Geçen yıl fuarı, 104 bin katılımcının ziyaret ettiğini söyleyen KOBİ Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Tokat, bu yıl hedeflerini 150 bin ziyaretçi olarak belirlediklerini dile getirdi.
Fuar tanıtım çalışmaları kapsamında Yozgat dışında birçok ilde çalışmalarını sürdürdüklerini aktaran Tokat,”Sivas, Tokat, Çorum, Niğde, Çankırı, Amasya, Kırşehir, Kırıkkale, Samsun illerinde de çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.
Katılımcı firmaların 4 gün boyunca Yozgat’ta konaklayarak şehrin ekonomisine katkı sağlayacağını dile getiren Tokat ayrıca köylerden fuar alanına 15 kişi üzeri gelecek vatandaşların yakıt giderlerini fuar olarak kendileri karşılayacaklarını belirtti.

HABER: İHA

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN