Çalışkan’dan destek isteği

17 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
377 defa okundu.
Çalışkan’dan destek isteği

Ak Parti Milletvekili Abdullah Çalışkan getirilen hizmetlerin devamı için destek istedi.

Çalışkan’dan destek isteğiAK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan, önceki gün Kaman’daki iftar programına katılmadan önce sivil toplum kuruluşlarını temsilcileriyle görüştü.

Milletvekili Çalışkan, Kaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ülkü Avşar, Kaman Esnaf Odası Başkanı Sinan Timurhan, Kaman Şoförler Odası Başkanı Hüseyin Çulha ve AK Haber Gazetesi Sahibi Muzaffer Aktürk’ü ziyaret etti. Çalışkan, ziyaret sırasında 10 Ağustos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminin önemine değinerek AK Parti iktidarının 12 yıl içerisinde getirdiği hizmetleri anlattı ve hizmetlerin devamı için destek istedi.

Ziyaretlerden sonra Faik Güngör İlkokulu bahçesinde verilen iftara katılan Milletvekili Çalışkan, Ramazanın önemi üzerinde durdu. Kaman Kaymakam Vekili İbrahim Cengiz, Belediye Başkanı Erhan Talu ve çok sayıda vatandaşın katıldığı iftarda çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Milletvekili Çalışkan, “Kaman, bizim iktidarımız döneminde çok önemli hizmetleri almıştır. Son olarak ilçemiz doğalgaza kavuşacak. Hirfanlı’da Kamp Tesisleri’ni tamamladık. Yıl içerisinde 3 binden fazla genç kamp için Kaman’a gelecek. Kamanlı hemşerilerimizin 10 Ağustos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanı seçiminde oylarını Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a vereceklerine inanıyorum”

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN