Çalışkan Vekil, müjdeyi verdi

4 Eylül 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
323 defa okundu.
Çalışkan Vekil, müjdeyi verdi

Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan’dan 500 kişiye iş imkânı müjdesi.

Çalışkan Vekil, müjdeyi verdiKırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın “Toplum Yararına Çalışma Programı” kapsamında Kırşehir’de 500 kişinin iş sahibi olacağını belirtti.

Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışakan konu hakkında şu bilgileri verdi: “Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın “Toplum Yararına Çalışma Programı” kapsamında ilimizde 500 kişi iş sahibi olacak. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sn. Faruk Çelik ile gerçekleştirdiğimiz görüşme neticesinde ilimize 500 kişilik bütçe sağlanmıştır. 1 Kasım’dan başlamak üzere dokuz ay süreyle çevre temizliği, kamusal altyapının yenilenmesi, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okullarda çevre düzenlemesi, bakım onarım ve temizlik işleri, restorasyon, tarihi ve kültürel mirasın korunması, ağaçlandırma ve park düzenlemeleri, vadi ve dere ıslahı ile erozyon engelleme alanlarında çalıştırılmak üzere Kırşehir’de 500 kişi istihdam edilecek. Yararlanmak isteyenler için müracaatlar İŞKUR İl Müdürlüğü’müze önümüzdeki haftalarda yapılacaktır. Memleketimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum”.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On