Çalışkan ‘Hızlı Trene az kaldı” diye müjdeyi verdi

12 Kasım 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
43930 defa okundu.

DSC_3877AK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan, tren yoluyla ilgili gurur verici ve bir o kadar da göğsümüzü kabartan projenin müjdesini yineledi.
‘Daima Millet, Daime Hizmet’ sloganıyla yola çıktıklarını ve Cumhuriyet tarihinin en önemli ve anlamlı projelerinden Hızlı Tren projesini Kırşehir’de hayata geçireceklerini söyleyen AK Parti Milletvekili Abdullah Çalışkan, “Kırşehir insanı, hızlı trenle buluşacak.
Buna söz veriyoruz.
Çok az kaldı ve kamu yatırımlarında fazlamız var, eksiğimiz yok” dedi.
Çalışkan, seçim meydanlarında verdiği mesajları yineledi ve “Kırşehir, tren yoluyla birlikte Antalya’ya, Adana’ya, Samsun’a, Mersin’e, İstanbul’a ve Türkiye’ye bağlanacak “ dedi.
Çalışkan, projenin detaylarıyla ilgili görsel bir çalışma hazırlatarak, Kırşehir halkıyla paylaşırken; demiryolu projesini yakından takip ettiğini ve Kırşehir insanının güzel olan her yatırıma layık olduğunu ifade etti.
AK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan, Kırşehir’de yatırımların her geçen yıl artarak devam ettiğine dikkat çekerek, “Trilyonlarca liralık yatırımlar yapılıyor.
Kırşehir’imiz büyüyor, gelişiyor.
Sağlıktan spora, eğitimden duble yollara kadar her yatırım geldi.
Gelmeye devam edecek.
Tren yolu projesi, bu çalışmaların en önemlisi ve en kıymetlisi olacak.
Çünkü ‘Yol Medeniyettir’ diyen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve ‘Bir Rüya Gerçek Olacak’ diyen Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, Kırşehirlilerin özlemini biliyordu.
Ve gelinen noktada tren yolu için çalışmalara başlandı.
İnşallah bizlerin de sürekli gayretleri ve takibi ile tren yolu projesi için çalışmalara başlandı.
Tren yolunu hayal gibi algılayanlar, şimdi bu hayalin gerçek oluşunu izleyecek.
Ak Parti Hükümeti, hayallerin gerçeğe dönüştüğü hükümettir.
Daima Millet ve Daima Hizmet anlayışıyla çıkılan yolda, güzel şehrimiz Kırşehir’imiz en güzel hizmetleri aldı, almaya da devam edecek.
Milletimize hayırlı ve uğurlu olsun ve yapılan yatırımlar Kırşehir’imize, gelecek nesillere armağan olsun” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On