Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci bir mesaj yayınladı

10 Ocak 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
482 defa okundu.
Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci bir mesaj yayınladı

yasarKırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile bir mesaj yayınladı.

Başkan Bahçeci mesajında tüm gazetecilerin gününü kutlayarak, “Çalışanı, emeklisi bu mesleğe gönül vermiş, toplumun gözü, kulağı, sesi olmuş tüm gazetecilerimizin gününü kutluyorum” dedi.

Başkan Bahçeci, yayınladığı mesajında ayrıca, “Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de ve ilimizde basının ne denli önemli olduğunu ve gazetecilerimizin omuzlarındaki yükün ne kadar ağır olduğunu çok iyi biliyoruz.

Gece gündüz demeden kamuoyunu bilgilendirmek için haber peşinde koşan gazetecilerimiz zor şartlarda ve sorumluluk duygusu içinde toplumumuzu bir taraftan gelişen olaylar karşısında aydınlatırken bir taraftan da halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli bir kamu görevini yerine getirmektedirler. Demokrasinin işleyişinde ve gelişmesinde önemli bir rol üstlenen basın, bu özelliğiyle demokrasilerin vazgeçilmez bir parçasıdır.

Bilginin elde edilmesi ve kitlelere ulaştırılmasında doğru, tarafsız ve hızlı haber iletmeyi ilke edinen tüm basın mensuplarımızın “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nü en iyi dileklerimle kutlar,  sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim” dedi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN