CAHİLLERE DOĞRULAR ANLATILAMIYOR 

3 Aralık 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2703 defa okundu.
CAHİLLERE DOĞRULAR ANLATILAMIYOR 

CAHİLLERE DOĞRULAR ANLATILAMIYOR
Atalar ne demiş. “Söz bilirsen söyle, ibret alsınlar. Söz bilmezsen sükut eyle, insan sansınlar.” Öz güvenini kaybetmiş,dünyadan ve gerçeklerden bihaber olan bazıları hadlerini aşarak,birilerine uşaklık yaparak hadsizliklerini göstermektedirler.
Şişirmelere gelerek internetten kalıplarına yakışmayan paylaşımlarda bulunan, kendilerini ülkücü olarak lanse eden,ütücüler ve ürkütücüler sınıfında yerini alan bazı vatandaşlara sorduğum sorulara cevap vermelerini bekliyorum.
Ülkücü olan ülkücüye yakışır şekilde yaşar ve davranır.Çevresine örnek olur. Bilgi sahibi olur arif olanlara, akil olanlara ve adil olanlara karşı saygılı olmalıdırlar.
Mucur çıkışında daha önceleri yapılan Alparslan Türkeş Parkının durumunu hiç gördüler mi?Başbuğun adının yazılı olan büyük saç levha yıllarca yerde süründü. Kaç kez yazım ve resimledim. Videosunu yayınladım. “Ülkücüyüm, Alparslan Türkeş’in yolundayım.”diyen başkanların kılları dahi kıpırdamadı.
Daha sonra o büyük levha ortadan kayboldu. Misyona ve lidere saygı, vefa borcu böyle mi olur? Makamlarda bulunan Türk devletlerini temsil eden bayraklara ne oldu?
Mucur Belediyesinin ne kadar borcunun olduğunu, zimmetlere ne kadar paraların geçtiğini, belediye fırınının zararlarını hiç araştırdınız mı? Kendi hakkınızı ve Mucur Halkının haklarını hiç aramayı düşündünüz mü?Kaçak su kullananlara karşı hiç tepkiniz oldu mu?
Dürüst çalışan ve halka hizmet edenler elbette takdir edilmelidir. Görevlerini kötüye kullananlardan, devletin malını çarçur edenlerden ,zimmetlerine para geçirenlerden hiç hesap sormayı düşündünüz mü?
Bana yorum yazıp dalga geçenler ve o paylaşımı beğenenler , sizlerde hiç onur, omurga var mı? Sizlerle hiçbir problemim olmamasına rağmen siz dolduranların talimatıyla,atılan taşlara koşuyorsunuz. Yazıklar olsun.
“Keser döner, sap döner. Bir gün gelir hesap döner.”unutmayın.
Büyük şair rahmetli Abdürrahman Karakoç’un altın değerinde ki sözüyle bitireyim.
“Ben, milletimin uğruna adamışım kendimi,
Bir doğrunun imanı ,bin eğriyi düzeltir,
Zulüm Azrail’de olsa, hep Hakkı tutacağım,
Mukaddes davalarda ölüm bile güzeldir.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN