Çadırlıhacıyusuf Köy Halkı 2 Milletvekili Sözü Verdi

22 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
298 defa okundu.

Çadırlıhacıyusuf köy halkı ile bir araya gelen CHP Milletvekili Adayları Metin İlhan ve Çağdaş Gökalp’e adeta destek yağdı.

Çadırlıhacıyusuf Köy Halkı 2 Milletvekili Sözü Verdi

24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarını yürüten Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları Dr. Metin İlhan ve Çağdaş Gökalp, Çadırlıhacıyusuf köy halkı ile bir araya geldi. Köy halkı Metin İlhan ve Çağdaş Gökalp’i meclise göndereceklerinin sözünü verdi. Birlik ve beraberlik mesajının verildiği ziyarette CHP İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu bizim iktidarımızda üretime döneceğiz diyerek konuşma gerçekleştirdi.

“ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK 24 HAZİRAN’DA MECLİSE 2 MİLLETVEKİLİ GÖNDERECEĞİZ”

Muharrem İnce Cumhurbaşkanı olacak ve inşallah bu zulüm bitecek diyen Hacı Tanrıburyurdu, “Seçime son gün kaldı. Size ekonomiyi, adaleti anlatmaya gelmedik nasıl yardım alırız sizlerden gelecek nasıl bir önerilerle yola çıkarız diye sizlere kendi eksikliklerimizi nasıl gideririz diye buraya danışmaya geldik.  Elimizi taşın altına koyup 24 Haziran’da meclise 2 milletvekili göndereceğiz. Muharrem İnce Cumhurbaşkanı olacak ve inşallah bu zulüm de bitecek. İş aş bekleyen insanlarımız da artık rahat edecek. Onlara umut kapısı olacağız. Biz Çiftçilikle uğraşan insanlarız. Mazotu 3 liraya vereceğiz. Biz ithalatçı olmayacağız. Üretime döneceğiz. Bu gayretler içerisinde iktidar olduğumuz da her şey güzel olacak”

“ARTIK 2 MİLLETVEKİLİ ÇIKARMANIN ZAMANININ GELDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM”

Ülkede çok büyük sorunlar var ve bu sorunlar da herkes tarafından bizlere iletiliyor diyen CHP Milletvekili Adayı Dr. Metin İlhan, “1 aydır yürüttüğümüz seçim çalışmamızın sonuna geldik. Son günümüz kaldı. Artık 2 Milletvekili çıkarmanın zamanının geldiğini düşünüyorum. Gittiğimiz her yerde çok güzel tepkiler aldık. Kırşehir’de çok güzel potansiyelimiz oldu. Kaman’da da Çağdaş Gökalp arkadaşımızın çok büyük emeği var. Ülkede çok büyük sorunlar var. Bu sorunlar da herkes tarafından bizlere iletiliyor. Ben Çadırlı halkından çok büyük bir oy potansiyeli bekliyordum ama ben bu konuda çok fazla söz söylemeyeceğim. Burada asıl belirleyici olan Yılmaz Zengin abimizdir. Yılmaz Abiye verdiğiniz oyu bana da vermenizi istiyorum”

“BİRLİĞİ VE BERABERLİĞİ SANDIĞA YANSITACAĞIZ”

Önceden biz insanların ayağına varırdık. Bizden kaçarlardı. Şimdi öyle değil diyen Milletvekili adayı Avukat Çağdaş Gökalp, “Sizler sayesinde güneş doğacak. Burada ki birlik ve beraberliğin Kırşehir geneline yayıldığını görüyorum. Bu birliği beraberliği sandığa yansıtacağız. Bu işi hep birlikte pazar günü bitireceğiz. Önceden biz insanların ayağına varırdık. Bizden kaçarlardı. Şimdi öyle değil. Şimdi herkese, hep birlikte sizler sayesinde umut oluyoruz. Burada ki güç ve birliktelik çok büyük bir anlam teşkil etmektedir. 24 Haziran akşamı daha büyük heyecan yaratacak ve Kırşehir’in hasretle beklediği 2 Milletvekilini meclise taşıyacağız. Biz buna inandık. Herkeste buna inansın”

 “AZİZ MİLLETİMİZ DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKMASI GEREKİYOR”

Beni nasıl seviyorsanız bana nasıl oy verdiyseniz arkadaşlarımıza da destek vermenizi istiyorum diyen bir önceki dönem İl Başkanı Yılmaz Zengin, “24 Haziran günü ülkemizin bütünlüğü ve kadın erkek eşitliği için çok önemli bir gün. Aziz milletimiz demokrasiye sahip çıkması gerekiyor. Arkadaşlarımıza ben kefilim. Beni nasıl seviyorsanız bana nasıl oy verdiyseniz arkadaşlarımıza da destek vermenizi istiyorum. Çağdaş Gökalp ve Metin İlhan kardeşlerimiz seçildiğinde şunu iyi bilin ki Yılmaz Zengin kardeşiniz Milletvekili. Bunun için sizden ricam partizanlık yapmadan, şu parti bu parti demeden genç pırıl pırıl kardeşlerimize sahip çıkmanızı istiyorum” dedi. (Haber: Sümeyye ŞAHİN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN