Bylock’çu polisler hakim karşısına çıkacak

16 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
183 defa okundu.
Bylock’çu polisler hakim karşısına çıkacak

indirKırşehir İl Emniyet Müdürlüğünde emniyet amiri, komiser, baş komiser, komiser yardımcısı, polis memuru olarak görev yapan ve bylock kullandıkları ileri sürülen görevliler hakim karşısına çıkacak.
İçişleri Bakanlığı tarafından 17.07.2016 tarihli onay ile görevlerinden uzaklaştırılan şüpheliler ‘Silahlı Terör Örgütü’ üyeliği nedeni ile Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından açılan soruşturmalar kapsamında hakim karşısında olacak.
Hazırlanan iddianamede polis memuru R.A.’nın FETÖ örgütü toplantılarına katılmayanları tehdit ettiği belirtildi. Polis memuru R.A.’nın FETÖ/PDY terör örgütü içerisinde sözü geçen şahıslardan biri olduğu, çalıştığı konum itibari ile örgüte müzahir şahısların atamalarına yardımcı olduğu ve örgüt toplantılarını organize ederek örgüt adına himmet adı altında para topladığının ve örgüt toplantılarına katılmayanları tehdit ettiğinin tespit edildiği iddianamede yer aldı.
Cumhuriyet Başsavcılığının 2015/7430 soruşturma sayılı dosyasında şüpheli H.A.’nın bylock mesajlaşma sistemini kullandığı ve organize ettiği toplantılarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a küfür ettiği ve toplantılarda küfür edildiği iddianamede tanık beyanları ile yer aldı.
15 Temmuz darbe girişiminin ardından açığa alınan ve haklarında göz altı kararı çıkartılan 47 emniyet görevlisi silahlı terör örgütü üyeliği, bylock, himmet adı altında para toplama ve örgüt adına toplantı düzenleme suçlarından hakim karşısına çıkacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On