Buzağısı İçin Çare Arıyor

9 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
160 defa okundu.
Buzağısı İçin Çare Arıyor

KIRŞEHİR MERKEZE BAĞLI HAS HÖYÜK KÖYÜNDE BİR ÇİFTÇİ, KUYRUĞU VE ANÜSÜ OLMAYAN BUZAĞISININ İYİLEŞMESİ İÇİN ÇARE ARIYOR. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Kuyruğu ve Anüsü Olmayan Buzağısının İyileşmesi İçin Çare Arıyor

Kırşehir merkeze bağlı Has Höyük köyünde bir çiftçi, kuyruğu ve anüsü olmayan buzağısının iyileşmesi için çare arıyor.
Has Höyük köyünden aldığı buzağıyı servis aracı ile Kırşehir’e veteriner hekime getiren Zübeyir Toker, hayvanının dışkısını yapamaması sonrası rahatsızlandığını ve sonrasında anüsü ile kuyruğunun olmadığını gördüklerini söyledi.
Veteriner hekimlerin ilk tedaviyi uyguladığı buzağı sağlığına kavuşamazken, çiftçi Zübeyir Toker, “Has Höyük köyü doğumluyum. Yavru olalı iki gün oldu. Hayvanın idrar yolları yok. Kırşehir’e getirdiğim buzağıya bir çözüm yolu bulamadılar. Buzağının bu durumda kalmaması için Kırıkkale’ye hayvan hastanesine götürmeyi düşünüyorum. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının bu gibi durumlarla ilgilenmesi en önemli ricam. Kırşehir hayvancılık memleketi, bu durumlarda bizler de zor durumlarda kalmayalım” dedi.
Toker, yine servis aracı ile buzağısını köyüne götürdü.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On