Büyük Fırsat İçin Geri Sayım Başladı

23 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
247 defa okundu.
Büyük Fırsat İçin Geri Sayım Başladı

Vergi, prim, trafik cezası, öğrenim kredisi gibi borçları olanlar dikkat! Büyük fırsat için çok az bir zaman kaldı

Büyük Fırsat İçin Geri Sayım Başladı

İlimiz başta olmak üzere 81 ilde yaşayan ve borcu olan Milyonlarca vatandaş için geri sayım başladı. Vergi, Prim, Trafik cezası ve öğrenim kredisi gibi borcu olan birçok vatandaşın yapılandırması için son günlere girildiğini belirten Kırşehir Defterdarı Mesut Balcı, Vergi, prim, trafik cezası, öğrenim kredisi gibi borçları olanlar dikkat! Yapılandırma fırsatından yararlanmak için son günlere girildi. 31 Mart 2018 ve öncesi döneme ait borçlar yapılandırılacak” dedi.

PEŞİNE YÜKSEK İNDİRİM

“Borçların gecikme faizi, cezası silinecek. Bunun yerine Yİ-ÜFE tutarı hesaplanacak. Böylece toplam borçta önemli bir düşüş sağlanacak. İlk taksit ödeme süresi içinde peşin ödeme yapanlardan Yİ-ÜFE esas alınarak hesaplanan tutarın yüzde 90`ının tahsilinden vazgeçilecek. Tutarın tamamının ilk 2 taksitte ödenmesi halinde ise Yİ-ÜFE tutarında yüzde 50 indirim yapılacağı belirtildi”.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On