Büyük Birlik Partisi Adayını Tanıttı

12 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
566 defa okundu.
Büyük Birlik Partisi Adayını Tanıttı

bbp11.10.2015 Pazar günü Lise Caddesinde bulunan Dulkadirliler Derneğinde Büyük Birlik Partisi Genel Sekreteri  Üzeyir  Tunç’un da katıldığı aday tanıtım toplantısı yapıldı.

Büyük Birlik Partisi Genel Sekreteri Üzeyir Tunç Milletvekili Adayını tanıtmadan önce açıklamalarda bulundu. Tunç yaptığı açıklamada; ““Ben çiftçi bir ailenin 9 çocuğundan bir tanesiyim. Bu toprakların yaşamış olduğu sıkıntıyı hep birlikte özünden çok iyi şekilde biliyorum. Çünkü damdan düşenin halinden yalnızca damdan düşen anlar. Merhum liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu ile birlikte 12 Eylül dönemleri dahil siyasetimiz vefatına kadar birlikte devam etti” dedi.

Ankara’da yaşanan patlama olayına da değinen Üzeyir Tunç patlamada yaşamını yitiren vatandaşlara başsağlığı yaralananlara geçmiş olsun dileklerini iletirken,  terörün kimlere yaradığını göremeyecek kadar acemi siyasetçiler olmadıklarını söyledi.

Büyük Birlik Partisi Genel Sekreteri Üzeyir Tunç, konuşmasının sonunda siyasi değerlendirmeler yaparak; “41 yıldır herhangi bir beklentimiz olmadan doğru bildiklerimiz noktasında yılmadan ve asla gocunmadan çalıştık. Ülkemiz zor günlerden geçiyor. Terörle boğuştuğumuz şu günlerde terörü ve terörün her türlü eylemini kimden gelirse gelsin kınıyoruz. Bir olmuş bu milleti parçalamak isteyenleri ve bu durumdan siyasi malzeme çıkartanları Allah kahretsin. Çocuklarımızın geleceğinin tehlikeye düşmemesi adına kimseler bizlere yanlış yaptıramaz.” diyerek sözlerini sonlandırırken vatandaştan oylarını esirgememelerini özellikle sayıca erkeklerle eşit bayan katılımcılarına teşekkürlerini dile getirdi.

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Tarık Aykanat parti olarak mücadelelerinin her alanda devam ettiğini. Kırşehir için 2 Kasım seçimlerinin hayırlara vesile olmasını, hak olandan vazgeçmeden çalışma gayreti içinde olacaklarını dile getirdi.

Büyük Birlik Partisi Genel Sekreteri Üzeyir Tunç ve İl Başkanı Tarık Aykanat’ın konuşmalarının ardından Milletvekili Adayı Veysel Demir kendini tanıttı.

Büyük Birlik Partisi Kırşehir Milletvekili Adayı Veysel Demir konuşmasında;

“  Sayın Genel Sekreterim, İl Başkanım, İlçe Başkanlarım, Muhtarlarım, Dernek Başkanlarım, basınımızın güzide temsilcileri, çok kıymetli hanımefendiler, beyefendiler hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Allah’ın selamı üzerinizde olsun. Davetimize icabet edip buraya kadar gelerek bizleri onurlandırdınız. Hepinize teşekkür ederim. Öncelikle ülkemizin savunmasında can veren tüm şehitlerimizin, Cuma günü yaşanan menfur olayda hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımızı rahmetle ve saygı ile anıyorum. Türkiyemizin başı sağolsun. Her ne kadar beni yakın olarak tanısanız da ben kısaca kendimi tanıtmak istiyorum. Adım Veysel Demir. Kırşehir 1.Sınıf Milletvekili adayıyım. Aynı zamanda da Büyük Birlik Partisi Merkez Disiplin Kurulu Başkanı olarak görev yaptım. Ben sizlerden biriyim her ne kadar Antalya’da ikamet etsem de hep aranızda oldum. Sorunlarınız sorunum, sevinçleriniz sevincim oldu. Aşiretlerimizin ileri düzeyde temsil edilmeleri ve köylerimizin modern hale gelmesi hep arzu ve isteğim olmuştur.  Ben 1962 yılında Dulkadirli Yarımkale Köyü’nde doğdum. Yıllarca ticaret ile meşgul oldum. Rahmetli kurucu şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu ile 22 yıl önce tanışmamızla siyaset ile uğraşım başladı. Daha önce Antalya’da milletvekili adayı oldum. Bu dönemde de genel merkezimizin değerli üyelerinin teveccühü ile Kırşehir’den milletvekili adayı gösterildim. Bu teveccühü sizlere güvenerek kabul ettim. İnşallah sizlerin de desteği ile seçimlerden başarı ile çıkıp, çok değer verdiğim siz aşiretime hizmet etme fırsatı bulacağım. Ben sizlere şunu yapacağım, bunu yapacağım vaatlerinden ziyade sadece sizin ihtiyaçlarınız için uğraşacağıma söz veriyorum. Hepinizden özverili desteklerinizi rica ediyorum. Bir başarıyı gelin ortaya beraber çıkaralım. Çevrenizden aday olan tek kişi olarak bu desteği bana vereceğinize yürekten inanıyorum. Hep beraber olalım, inşallah bu seçimde kenetlenelim. Değerli zamanınızı daha fazla alıp sizleri yormak istemiyorum. Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Allah’a emanet olun.” Diyerek kendini tanıttı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN