BUTİK AÇMALARININ, İLGİNÇ SERÜVENİ. 

2 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1064 defa okundu.
BUTİK AÇMALARININ, İLGİNÇ SERÜVENİ. 

İhracat İthalat Satış Pazarlamacısı ve Moda Tasarımcısı İki Kız Kardeşin, İstanbul’dan Kırşehir’e Gelerek

BUTİK AÇMALARININ, İLGİNÇ SERÜVENİ. 

 İstanbul’da çalışan, Moda Tasarımcı Demet Bayar ve Lojistik Firması İhracat ve İthalat Satış Pazarlamacısı Çiğdem Bayar, Anne ve Babasını kaybettikten sonra Memleketlerine gelerek birikimlerini kendi memleketlerinde yapmaya karar verip Kırşehir de iki katlı butik açtılar.

Yeni Çarşı’da 2 katlı Butik açan iki kız kardeş, Gazetemiz 40 Arena’ya Kırşehir deki girişimcilik serüvenini anlattılar.

  MODA TASARIM GRAFİKERİNİN; KAYBETTİĞİ ANNE VE BABASI MUCURLU.

 “İki kız kardeşiz. Mucurluyuz. İstanbul’da büyüdük. Ben aslen Grafikerim. Moda Tasarım okudum. Sağlık sorunlarından dolayı babamızı ve annemizi kaybettik ve bu durum bizi çok üzdü. Bizde iki kız kardeş bir süre gezdik. Ev iş şeklinde kalıplaşmış bir şekilde yaşıyorduk anne ve babamızı kaybettikten sonra ne için yaşıyoruz diye düşündük ve Annem ve Babam mucurda oldukları için onlara da yakın olmak istedik. İşimizi bıraktık Mucura, memleketimize geldik”

“KIRŞEHİR’DE İHTİYAÇ OLDUĞUNU FARK ETTİK”

“Kırşehir’de ki bütün mağazaları gezdik. Eksiklikler olduğunu fark ettik. Genelde Üniversite Öğrencileri için butik ve mağazalar var. Biz de bilgi birikimimizi kendi memleketimizde yapalım, hem de anne ve babamıza yakın olalım diye düşündük. Devletin de böyle bir desteği vardı. KOSGEP kadınlara destek oluyordu. Bundan da yararlanalım dedik. KOSGEB’e başvurduk eğitimimizi aldık”

“MODERN VE ŞIK GİYİNMEK İSTEYEN HERKESE”…

“Mağazamızı açtık. Şimdi de Kamanı Mucur’u, Ankara’yı Kayseri’yi Butiğimize bekliyoruz. Kaliteli ve şık İç Çamaşırı, Pijama, Dış Giyim hepsini getirdik. 3 ay oldu burayı açalı. Vatandaşların ilgisi de çok güzel. Öyle bir Müşteri Portföyü oluşturduk ki, Müşteriler ürün gelir gelmez, ayırt ettiriyor ve alıyor.  Hatta bazı müşterilerimiz de bir ürünün serisini alıp gidiyor. Kendinden başka kimsede olmasını istemediğinden ürünün serisinin hepsini alıyor. Biz ürünlerimizi en fazla 3-4 adet getiriyoruz. Herkeste olmasın diye sayılı şekilde ürün alıyoruz. Kırşehir Küçük bir İl, o nedenle herkes birbirine denk geldiğinden bizde bunu düşünerek az sayıda alıyoruz. Modern ve şık giyinmeyi seven her kesime göre de ürünlerimiz bulunuyor”

İKİ KIZ KARDEŞTEN ÇİĞDEM BAYARİHRACAT İTHALAT SATIŞ PAZARLAMACISI.

“Lojistik firmasında çalıştım. İhracat İthalat Satış Pazarlamacısıydım. İlk annemi kaydettik, sonra babamızı. İkisini de kaybettikten sonra hayatın çok anlamsız olduğuna karar verdik ve memleketimizde böyle bir iş yeri açma kararı aldık”

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On