BUNUN YERİ YOL ORTASI DEĞİL!

23 Mart 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
50 defa okundu.
BUNUN YERİ YOL ORTASI DEĞİL!

BUNUN YERİ YOL ORTASI DEĞİL!

Kervansaray Mahallesinde yolun ortasında bulunan Elektrik direği görenleri hayrete düşürüyor. Sokak’ta yol ortasında bırakılan elektrik direği göz göre göre kazalara davetiye çıkarıyor. Sokağı ve yolu bilmeyen vatandaşlar için büyük tehlike arz eden direk mahalle sakinleri tarafından da büyük şikâyet alıyor.

DEĞİŞEN VE GELİŞEN İLİMİZDE GÜN GEÇMİYOR Kİ, ENTERESAN İŞLER ÇIKMASIN ORTA YERE

Yol ortasındaki direğe tepki gösteren sürücüler, elektrik dağıtım firmasının direği yol ortasından kaldırmasını, aksi halde trafik kazasına neden olabileceğini ifade ediyor. Mahalle sakinleri ise, yol ortasında kalan direğin biran önce kaldırılmasını talep ediyor.

MEDAŞ OLMADIK İŞLER PEŞİNDE!

Elektrik direğine tepki gösteren mahalle sakinleri, “Ortada direk var yandan geç” diye yorumluyor. Yol ortasındaki direğin tehlike saçtığını ifade eden ​mahalle halkı, “Özellikle gece saatlerinde araç sürücüleri ani firen yaparak kıl payı kazadan kurtuluyor. Bu direğin yol kenarına alınması gerekir. İlla birilerinin canı yandıktan sonramı buna çare bulacaklar, bu direğin yol ortasında kalıp, kaldırılmamasına bir anlam veremedik”.

MAHALLELİ HİZMET GÖRMEK İSTİYOR

Sokağı ve bu bölgeyi bilmeyen birisi gece buraya girse büyük bir ihtimal ölümlü ya da yaralanmalı kazaya maruz kalacak. Şirket sorumluluklarını neden yerine getirmiyor diyerek tepkisini dile getiren mahalleli, “Kırşehir bu konulardan çok mustarip. Biz Şirketten hizmet görmek istiyoruz” dediler.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com