‘ BU SEÇİM KADER SEÇİMİ ‘

13 Mart 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
46 defa okundu.
‘ BU SEÇİM KADER SEÇİMİ ‘

‘ BU SEÇİM KADER SEÇİMİ ‘

Ahi Çarşısında uzun süredir vatandaşlara hizmet veren Lokman Aydemir, mekânını genişleterek Lokman Aydemir Müzik Evinin açılışını gerçekleştirdi. Açılışa katılan Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu ve Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal ve çok sayıda vatandaş Müzik Evinin açılışını yaptı.

MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KÖKSAL SAZ ÇALARAK ŞARKI SÖYLEDİ, CHP ADAYI EKİCİOĞLU DİNLEDİ

Ahi Çarşısında Lokman Aydemir Müzik Evi’nin açılış programına katılan MHP’li Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal, eline bağlamayı alıp ” Bugünlerde en çok ihtiyacımız olan sevgi ve insanlığa gelsin. Bütün canlara gelsin” dedi ve Merhum Neşet Ertaş’ın ‘ İnsanlar kendini bilebilseydi ‘ türküsünü seslendirdi.

‘ HEPİMİZ KIRŞEHİR’E HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIK ‘

MHP’li Onur Köksal’ın seslendirdiği bozlağı büyük bir hayranlıkla dinleyen ve daha sonra Köksal’a teşekkür eden CHP’li Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu, ” Sevgi ve hoşgörü temelinde yapılan her iş güzel olur. Sonuçta savaşa gitmiyoruz. Hepimiz Kırşehir’e hizmet için yola çıktık. Kazanan her zaman Kırşehir olacak  ” dedi.

‘ BU SEÇİM KADER SEÇİMİ ‘

MHP’li Köksal, 31 Mart seçiminin Kırşehir’in kader seçimi olduğunu belirterek, ” Bu seçim kader seçimi. Tüm adaylarımızın tek derdi, ortak derdi Kırşehir olmalı. Tek derdimiz işsizlikle mücadele olmalı. Garibana sahip çıkmak olmalı. Neşet Baba diyor ya” Bir yaratmış Allah tüm insanları. Ayrılık insanın sözünde olur. Sözümüzde özümüzde bir olsun ” dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com